هدر موبایل
1394/09/29 13:18:13
سرویس صحن
خضری در تذکر شفاهی:

امرار معاش، معیشت و اقتصاد مرزنشینان مورد توجه قرار گیرد

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس با اشاره به اینکه معابر مرزی، امرار معاش بسیاری از مردم سردشت و شهرهای همجوار را مخدوش کرده است خواستار اصلاح قانون مبادلات مرزی شد.
امرار معاش، معیشت و اقتصاد مرزنشینان مورد توجه قرار گیرد نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس با اشاره به اینکه معابر مرزی، امرار معاش بسیاری از مردم سردشت و شهرهای همجوار را مخدوش کرده است خواستار اصلاح قانون مبادلات مرزی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/106931.jpg امرار,معاش،,معیشت,و,اقتصاد,مرزنشینان,مورد,توجه,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رسول خضری در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، به رئیس جمهوردرخصوص مباحث مربوطه به معابر مرزی که امرار معاش بسیاری از مردم سردشت و شهرهای همجوار را مخدوش کرده است، گفت: برای این مشکل باید در زمینه اصلاح قانون مبادلات مرزی تامل بیشتری شود؛ چراکه امرار معاش، معیشت و اقتصاد مرزنشینان و باز شدن شدن معابر و ساماندهی قانون مبادلات مرزی در بحث معابر پیش بینی شده است و این موضوع مورد عنایت رهبری است که در ایجاد اشتغال تاثیر بسیاری دارد.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به احراز جانبازی مصدومان شمیایی جنگ تحمیلی ادامه داد: امیدواریم به صورت جدی در دو حیطه تصویری و تشخیصی جانبازی کمیسیون پزشکی قرار گیرند.  

وی افزود: درخصوص جاده‌های مواصلاتی به ویِژه جاده راوند به بوکان که وزیر مربوطه برای اجرای آن در بهار سال جاری قول مساعدت داده است، امیدواریم در یکی دو هفته آینده اجرای شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره وضعیت اتوبان پیرانشهر به نقده تذکر داد: تاکنون 7 کیلومتر این راه احداث شده و انتظار می‌رود مابقی این طرح به صورت جدی اجرا شود؛ همچنین تجهیز بیمارستان پیرانشهر نیز باید جدی گرفته شود و کلنگ زنی گازرسانی میرآباد به‌عنوان بزرگترین پروژه غرب کشور با هزینه 6 میلیارد تومان باید هر چه سریعتر آغاز شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet