هدر موبایل
1394/09/29 15:12:16
سرویس سیاسی
فولادگر:

تغییر در ترکیب مدیران سیاسی در فصل انتخابات باعث تزلزل دولت می شود

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت تاکید کرد: بهتر است دولت در ماه های منتهی به انتخابات در ترکیب مدیران سیاسی دست به تغییر نزند چرا که باعث تزلزل در برگزاری انتخابات می شود.
تغییر در ترکیب مدیران سیاسی در فصل انتخابات باعث تزلزل دولت می شود عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت تاکید کرد: بهتر است دولت در ماه های منتهی به انتخابات در ترکیب مدیران سیاسی دست به تغییر نزند چرا که باعث تزلزل در برگزاری انتخابات می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42735.jpg تغییر,در,ترکیب,مدیران,سیاسی,در,فصل,انتخابات,باعث,تزلزل,دولت,می,شود Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص احتمال تغییر استانداران و فرمانداران در روند اجرای انتخابات اسفند ماه گفت:  اگر وزارت کشور با مدیر ضعیفی روبه رو است که قدرت انجام وظایف مدیریت خود را ندارد هر عقلی حکم می کند که  تغییر کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس نهم شورای اسلامی تاکید کرد: ممکن است فرماندار یا استانداری بیمار شود یا اینقدر ضعف داشته باشد که نتواند انتخاب را برگزار کند، بنابراین باید جابجا شود.

نباید به وزارت کشور چراغ سبز برای تغییر در مدیران سیاسی نشان داد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید تغییر در مدیران سیاسی باعث تزلزل در روند انتخابات شود، اظهار داشت: اگر تغییر در مدیران سیاسی  به معنی این باشد که  چراغ سبزی به سیستم وزارت کشور بدهیم تا دستش برای جابجایی مدیران در نزدیکی انتخابات باز باشد، خیلی به مصلحت نیست.

به گفته فولادگر چنین روالی در دولتهای قبلوجود نداشته و اگر در مقاطعی شاهد چنین جابجایی در زمان انتخابات بودیم، خطا و اشتباه بوده است.

ثبات دولت بهم می خورد

این نماینده با بیان اینکه معمولا نزدیک انتخابات مدیر سیاسی را تغییر نمی دهند چرا که ثبات دولت بهم می خورد مجلس ادامه داد: نماینده عالی دولت در استان، شهرستان و بخشدار باید با آرامش خاطر انتخابات را برگزار کند و بتواند کارش را محکم انجام دهد، ایجاد تزلزل در مدیریت کشور، اشکالاتی ایجاد می کند.

فولادگر تاکید کرد: این تغییرات در نزدیکی انتخابات امکان سو استفاده سیاسی را نیز به وجود می آورد. نزدیک انتخابات نباید خط بازی و جناح بندی صورت گیرد. بنابراین اگر منظور وزیر کشور از تغییر در استانداران در زمان برگزاری انتخابات جناح بندی سیاسی باشد، کار درستی نیست.

پیش ازورود به فصل انتخابات عملکرد مدیران ارزیابی می شد

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با این حال اگر اما اگر  ضعفی در کار فرمانداری یا استانداری وجود دارد آن را تغییر دهند ایرادی ندارد، هر چند که در طول سه سال گذشته می توانستند عملکرد مدیر سیاسی را ارزیابی کنند و پیش از ورود به انتخابات نسبت به جابجایی آن اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در برنامه تلویزیونی اعلام کرده است که اگر لازم باشد، در آستانه انتخابات نیز فرمانداران و استانداران تغییر خواهند کرد و اگر به این نتیجه برسیم که یک فرماندار در یک استان نمی‌تواند تا زمان انتخابات به خوبی فعالیت کند، به تغییر فرماندار اقدام خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet