هدر موبایل
1394/09/30 08:23:00
سرویس سیاسی
تابش:

تغییر استانداران و فرمانداران در زمان انتخابات به نفع کشور است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تغییر در مدیران سیاسی استانی از وظایف وزارت کشور است، تاکید کرد: این تغییرات اگر مستند به قانون باشد به نفع کشور تمام خواهد شد.
تغییر استانداران و فرمانداران در زمان انتخابات به نفع کشور است عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تغییر در مدیران سیاسی استانی از وظایف وزارت کشور است، تاکید کرد: این تغییرات اگر مستند به قانون باشد به نفع کشور تمام خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/69641.jpg تغییر,استانداران,و,فرمانداران,در,زمان,انتخابات,به,نفع,کشور,است Icana

محمدرضا تابش در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به صحبت های اخیر وزیر کشور خصوص تغییر استانداران و فرمانداران در صورت ضعف عملکردی در زمان برگزاری انتخابات گفت:  این اقدام یعنی تغییر در ترکیب استانداران و فرمانداران جزو وظایف وزارت کشور است، بنابراین بهتر است این وزیر به جای آنکه حرف بزند عمل کند.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در خصوص تاثیر تغییر استانداران در انتخابات اظهار کرد: تصور نمی کنم تاثیر منفی داشته باشد حتی اعتقاد دارم که اگر این اقدام یعنی تغییر مدیر سیاسی در بازه زمانی برگزاری انتخابات بر اساس قانون انجام شود به نفع کشور نیز تمام خواهد شد.

این نماینده با اشاره به این موضوع که تغییر در مدیران سیاسی کشور شائبه رفتار سیاسی برای دولت را ایجاد می کند، تاکید کرد: اگر در فصل انتخابات دولت و وزارت کشور تصمیم بگیرد فردی را که از عهده وظایف قانونی اش بر نیامده جابجا کند، باید با مستندات دست به این کار بزند.

وی ادامه داد: اگر بر اساس قانون و با تبیین و تشریح دلیل صورت بگیرد، این تغییرات در فصل انتخابات نه تنها اثر منفی در میزان مشارکت مردمی نخواهد داشت بلکه اعتقاد دارم به نفع کشور نیز هست.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به دولت توصیه کرد: اگر وزارت کشور دست به تغییر زد برای آنکه شائبه سیاسی به این اقدام زده نشود، مستندات خود را برای تغییر در ترکیب مدیران سیاسی کشور را به اطلاع افکار عموم برساند تا ایرادی به دولت گرفته نشود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در برنامه تلویزیونی اعلام کرده است که اگر لازم باشد، در آستانه انتخابات نیز فرمانداران و استانداران تغییر خواهند کرد و اگر به این نتیجه برسیم که یک فرماندار در یک استان نمی‌تواند تا زمان انتخابات به خوبی فعالیت کند، به تغییر فرماندار اقدام خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet