هدر موبایل
1394/09/29 17:08:43
سرویس سیاسی
شفیعی در تشریح نشست امروز کمیسیون امنیت‌ملی مجلس:

کامران از پاسخ‌های وزیر اطلاعات قانع نشد/نامه کمیسیون‌امنیت به رئیس‌مجلس درباره بودجه‌دفاعی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس٬ گفت: در نشست امروز مسئله بودجه دفاعی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت مقرر شد که کمیسیون طی نامه‌ای به رئیس محترم مجلس از ایشان می‌خواهد توجه دولت را به ارتقای بودجه دفاعی با توجه به تهدیدات موجود جلب کند.
کامران از پاسخ‌های وزیر اطلاعات قانع نشد/نامه کمیسیون‌امنیت به رئیس‌مجلس درباره بودجه‌دفاعی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس٬ گفت: در نشست امروز مسئله بودجه دفاعی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت مقرر شد که کمیسیون طی نامه‌ای به رئیس محترم مجلس از ایشان می‌خواهد توجه دولت را به ارتقای بودجه دفاعی با توجه به تهدیدات موجود جلب کند. https://cdn.icana.ir/d/019/44644.jpg کامران,از,پاسخ‌های,وزیر,اطلاعات,قانع,نشد/نامه,کمیسیون‌امنیت,به,رئیس‌مجلس,درباره,بودجه‌دفاعی Icana

نوذر شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار خرگزاری خانه ملت٬ در تشریح نشست امروز(یکشنبه 29 آذر ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس٬ گفت: نشست امروز با حضور علوی وزیر اطلاعات برگزار و سوال کامران نماینده مردم  اصفهان از وزیر اطلاعات مطرح شد که پس از توضیح وزیر، نماینده سوال کننده قانع نشد.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: در نشست امروز همچنین جایگاه بخش دفاع و نیروهای مسلح در لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه توسعه کشور بررسی شد. در این بررسی‌ها مشخص شد آنگونه که باید و شاید جایگاه بخش دفاع و تقویت بنیه دفاعی کشور مورد توجه قرار نگرفته است.

وی افزود: در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ضمن اعتراض به این مساله از دولت درخواست نمود با توجه به تهدیدهای محیط اطراف جمهوری اسلامی ایران، دولت نگاه واقع بینانه‌ای به امر امنیت و دفاع داشته باشد.٬ از این‌رو این کمیسیون طی نامه‌ای به رئیس محترم مجلس از ایشان می‌خواهد توجه دولت را به ارتقای بودجه دفاعی با توجه به تهدیدات موجود جلب کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس٬ ادامه داد: همچنین مقرر شد که کمیسیون امنیت ملی و نمایندگان سایر نیروهای مسلح و نیز وزارت امور خارجه جلسه مشترکی تشکیل خواهند داد تا پیشنهادهای جدیدی را در خصوص ارتقای بنیه دفاعی ارائه کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet