وکالة الانباء للمجلس الشوری الاسلامی

هدر موبایل
1394/09/30 08:50:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
افتخاری:

شهادت فرماندهان حزب‌الله شکست رژیم‌صهیونیستی را نزدیک‌تر می‌کند

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به شهادت سمیر قنطار گفت: شهادت فرماندهان حزب‌الله شکست رژیم غاصب صهیونیستی را نزدیک‌تر خواهد کرد.
شهادت فرماندهان حزب‌الله شکست رژیم‌صهیونیستی را نزدیک‌تر می‌کند نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به شهادت سمیر قنطار گفت: شهادت فرماندهان حزب‌الله شکست رژیم غاصب صهیونیستی را نزدیک‌تر خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/98568.jpg شهادت,فرماندهان,حزب‌الله,شکست,رژیم‌صهیونیستی,را,نزدیک‌تر,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛ لاله افتخاری نماینده مردم تهران و نایب رئیس فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی با اشاره به شهادت "سمیر قنطار" آزاده معروف لبنانی، اظهار داشت: آقای سمیر قنطار در حقیقت یکی از زندانیان باسابقه لبنان در زندان‌های رژیم‌صهیونیستی بود که به دست رژیم غاصب صهیونیستی به شهادت رسید.

وی گفت: جریان مقاومت و مردم آزاده در جهان سابقه این شهادت‌ها را دارند؛ چه شهادت سردار همدانی باشد و چه شهادت دیگر شهدا مانند فرماندهان حزب‌الله و فلسطینیان هیچ آسیبی به مردم وارد نمی‌کند، جز اینکه شکست رژیم غاصب صهیونیستی را نزدیک‌تر خواهد کرد.

این عضو فراکسیون شاهد مجلس ادامه داد: خون شهدا به ایجاد انسجام و غیرت ملی در بین مردم کمک می‌کند و اجازه نمی‌دهد آن شور و مقاومت در بین آنها خاموش یا کم‌رنگ شود.

افتخاری در پایان تاکید کرد: دشمنان اسلام به خصوص رژیم‌صهیونیستی باید منتظر بمانند و شاهد باشند که انتقام این خون‌های شهدا چطور از آنها گرفته می‌شود و قطعا این انتقام برای آنها سخت‌تر خواهد بود.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet