هدر موبایل
1394/09/30 10:46:13
سرویس اجتماعی
طلا خبر داد:

بررسی آلودگی هوا در مجمع نمایندگان تهران با حضور مسئولان مربوطه

سخنگوی مجمع نمایندگان تهران از برگزاری جلسه مجمع نمایندگان شهر تهران با حضور مسئولان محیط‌زیست، شهرداری، استاندارد و وزارت صنعت و معدن برای بررسی آلودگی هوا خبر داد.
بررسی آلودگی هوا در مجمع نمایندگان تهران با حضور مسئولان مربوطه سخنگوی مجمع نمایندگان تهران از برگزاری جلسه مجمع نمایندگان شهر تهران با حضور مسئولان محیط‌زیست، شهرداری، استاندارد و وزارت صنعت و معدن برای بررسی آلودگی هوا خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/80248.jpg بررسی,آلودگی,هوا,در,مجمع,نمایندگان,تهران,با,حضور,مسئولان,مربوطه Icana

حسین طلا در گفت ‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: با توجه به شرایط ناسالم هوا در شهر تهران، مجمع نمایندگان در روز سه شنبه ( یکم دی‌ماه) جلسه‌ای با موضوع بررسی کیفیت وسایل نقلیه و فرآورده‌های نفتی تشکیل خواهد داد، این جلسه به منظور بررسی آلودگی هوای تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و با حضور نمایندگان و مسئولان شهر تهران برگزار می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مدیر کل صنعت و معدن تهران به منظور پاسخگویی درخصوص صنایع ومعادن آلاینده و گزارش در زمینه کیفیت وسایل نقلیه و تاثیر آنها در آلودگی هوا و همچنین مدیر پخش فرآورده‌های نفتی واستاندارد اداره کل استاندارد تهران برای ارائه گزارش در زمینه کیفیت بنزین تولیدی در جلسه روز سه‌شنبه حضور خواهند یافت.

طلا همچنین از احتمال حضور مسئولان سازمان محیط زیست و دانشگاه علوم پزشکی و استانداری و شهرداری تهران در جلسه ظهر سه شنبه خبر داد.

سخنگوی مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، ضمن بیان اینکه آلودگی هوا یک موضوع بین دستگاهی است، تصریح کرد: باید تمامی دستگاه‌های اجرایی به خصوص مدیران شهر تهران برای حل این موضوع عزم خود را جزم کرده و اقدامات لازم را انجام دهند تا بتوانیم به نتیجه مفید در این رابطه برسیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet