هدر موبایل
1394/09/30 14:27:53
سرویس اقتصادی
توکلی:

کمیسیون کشاورزی مجلس صحت و سقم واردات برنج های آمریکایی را پیگیری می کند

نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در واکنش به انتشار خبری مبنی بر واردات ۱۰ هزار تن برنج دانه بلند آمریکایی گفت:کمیسیون کشاورزی مجلس صحت و سقم واردات برنج های آمریکایی را پیگیری می کند.
کمیسیون کشاورزی مجلس صحت و سقم واردات برنج های آمریکایی را پیگیری می کند نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در واکنش به انتشار خبری مبنی بر واردات 10 هزار تن برنج دانه بلند آمریکایی گفت:کمیسیون کشاورزی مجلس صحت و سقم واردات برنج های آمریکایی را پیگیری می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/44030.jpg کمیسیون,کشاورزی,مجلس,صحت,و,سقم,واردات,برنج,های,آمریکایی,را,پیگیری,می,کند Icana

محمد تقی توکلی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به انتشار خبری واردات 10 هزار تن برنج دانه بلند آمریکایی گفت:مسئولیت واردات و سیاست گذاری واردات محصولات بر عهده وزیر جهاد کشاورزی است و اگر وزارت جهاد کشاورزی در تامین کالایی احساس کمبود کند به واردات آن مبادرت می ورزد.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت از تولید داخلی در دستورکار وزارت جهاد کشاورزی است، افزود:میزان برنج داخلی کفاف مصرف را نمی دهد و در این راستا وزارت جهاد کشاورزی اقدام به واردات بر اساس میزان مورد نیاز می کند.

واردات برنج با توجه به کمبود در کشور قانونی است

 

توکلی با تاکید بر اینکه واردات برنج توسط این وزارتخانه قانونی است، ادامه داد:اما با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری باید تا جای ممکن از واردات کالاهای آمریکایی جلوگیری کرد، چرا که کشورهای دیگری برای جایگزین کردن واردات از آنها وجود دارند.

نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کمیسیون کشاورزی مجلس صحت و سقم واردات برنج های آمریکایی را پیگیری می کند، تصریح کرد:کمیسیون کشاورزی مجوز داشتن واردات برنج آمریکایی از سوی شرکت بازرگانی دولتی را بررسی می کند و  در حمایت از تولید داخلی تمام تلاش خود را انجام می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet