خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1394/09/30 12:20:15
سرویس صحن
دامادی در نطق میان دستور:

نمایش‌های سیاسی روح مردم را آزرده/ بازار شغل‌های واسطه‌ای فلج‌کننده اقتصاد است

عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از وضعیت فرهنگیان گفت: وقتی آینده فرهنگیان با بی تدبیری مسئولان تیره و تار می شود به طور حتم بازار شغل های واسطه ای که فلج کننده اقتصاد است داغ می شود.
نمایش‌های سیاسی روح مردم را آزرده/ بازار شغل‌های واسطه‌ای فلج‌کننده اقتصاد است عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از وضعیت فرهنگیان گفت: وقتی آینده فرهنگیان با بی تدبیری مسئولان تیره و تار می شود به طور حتم بازار شغل های واسطه ای که فلج کننده اقتصاد است داغ می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/66555.jpg نمایش‌های,سیاسی,روح,مردم,را,آزرده/,بازار,شغل‌های,واسطه‌ای,فلج‌کننده,اقتصاد,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد دامادی در نشست علنی امروز (دوشنبه 30 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور ضمن تبریک به مناسبت آغاز امامت امام زمان(عج) و شب یلدا گفت: پیش از آغاز سخن آرزومند روزی هستم که در آن نطق و تذکر نمایندگان این سرزمین در خانه ملت از جانب همه مجریان و دست اندرکاران در صحنه نه به خاطر شخص نماینده بلکه به خاطر مردمی که اقتصاد فلج شده و بیمارگونه اش رنج زندگی را در سینه هایشان نشانده محقق گردد.

نماینده مردم ساری و میان درود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همه ما نه در شعار، پیام و مصاحبه بلکه در میدان عمل عیار حقیقی خود را باید نشان دهیم که ولایتمداری چیزی جز این نیست؛ نمایش های سیاسی که روح مردم را آزرده است باید کنار گذاشته و به سمت تحول گرایی حرکت کنیم و بدانیم که جامعه تشنه تحول رفتاری مدیران آن است.

وی با تأکید بر کنار گذاشتن منیت از سوی مسئولان تصریح کرد: ما باید با کنار گذاشتن منیت به صدای مردم کوچه و بازار گوش فرا دهیم.

دامادی خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: مطالبات فرهنگیان بازنشسته چه زمانی قرار است پرداخت شود؟

وی ادامه داد: وقتی آینده فرهنگیان با بی تدبیری مسئولان تیره و تار می شود به طور حتم بازار شغل های واسطه ای که فلج کننده اقتصاد است داغ می شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به وضعیت مربیان پیش دبستانی تصریح کرد: دولت باید بگوید چرا در خصوص مربیان پیش دبستانی مشکل تمامی استان ها را برطرف کرده اما به استان مازندران توجهی نداشته است.

وی ضمن تشکر از وزیر دفاع، گفت: در خصوص درخواست جابه جایی پادگان ارتش در ساری از وزیر کشور می خواهم اکنون که مدیران شهری در ساری در حال اجرای پروژه بوستان ولایت در مکان پادگان سابق هستند، به حرمت نام ولایت نسبت به اختصاص بودجه مناسب و در خور این پروژه ماندگار اقدامات لازم را مبذول فرمایند.

وی افزود: همچنین از دولت تقاضا دارم پیگیری چهارساله و تقاضای ده ساله مردم منطقه امام زاده عباس ساری را نسبت به تعریض ورودی این مکان مذهبی –گردشگری تحقق بخشد و ما را در خروج ریل راه آهن از درون شهر که موجبات چند پاره شدن ساری را پدید آورده یاری کنند.

دامادی خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت:‌ جناب آقای ربیعی حداقل نسبت به وعده ای که در خصوص اجرای بیمارستان در شهرستان میاندورود داده اید آن هم پس از گذشت 2 سال ثابت قدم باشید. گناه مردم میاندرود چیست که قربانی تصمیمات خلق الساعه دولت گذشته شده اند؟

وی ضمن تشکر از کشاورزیان در خصوص اجرای دور برگردان های جاده توریستی فرح آباد، تصریح کرد: متأسفانه جاده سیدمحله از ابتدایی ترین استانداردهای جاده بی بهره است و پل پنبه چوله علی رغم ابلاغ وزیر هنوز اراده ای را بر ترمیم و ساخت خود نمی بیند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تاکید کرد: از وزیر بهداشت تقاضا دارم نسبت به اجرای هر چه سریعتر بیمارستان 1000 تختخوابی ساری دستورات لازم را مبذول فرمایند.

وی با انتقاد از اینکه به جای کارخانه، در ساری دانشگاه متولد می شود، افزود: سالانه صدها فارغ التحصیل به جمع بیکاران افزوده می‌شود و هیچ توازنی هم در این بین دیده نمی شود. همچنانکه راهی برای حل معضل بیکاری دیده نشده و افق همچنان تاریک است که در این خصوص کشور نیازمند تدبیری همانند تدبیر در سیاست خارجی است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مشکل بازنشستگان، گفت:همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان، تداوم خدمات بیمه ای و کارآمد کردن، افزایش حقوق بازنشستگان متناسب با تورم از مطالبات ما از دولت است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet