هدر اصلی
1394/09/30 12:21:18
سرویس صحن
رحماندوست در نطق میان دستور:

قرارگاهی تاکتیکی و فرماندهی برای حل آلودگی هوای تهران راه‌اندازی شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با اشاره به آلودگی هوای شهر تهران در روزهای اخیر افزود: موضوع آلودگی هوای تهران و شهرهای بزرگ به دلیل ارتباط با چند دستگاه به صورت قرارگاه تاکتیکی و فرماندهی اداره شود.
قرارگاهی تاکتیکی و فرماندهی برای حل آلودگی هوای تهران راه‌اندازی شود عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با اشاره به آلودگی هوای شهر تهران در روزهای اخیر افزود: موضوع آلودگی هوای تهران و شهرهای بزرگ به دلیل ارتباط با چند دستگاه به صورت قرارگاه تاکتیکی و فرماندهی اداره شود. https://cdn.icana.ir/d/019/120129.jpg قرارگاهی,تاکتیکی,و,فرماندهی,برای,حل,آلودگی,هوای,تهران,راه‌اندازی,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مجتبی رحماندوست در نطق میان دستور خود ضمن عرض تبریک امامت حضرت مهدی( عج) با اشاره به سخنانی از سید جمال الدین اسدآبادی گفت:قومی که در انتظار مصلح به سر می برد، باید خود صالح باشد امروزه هر کس در مسئولیت اجرایی و اداری این کشور کمترین ظلمی را توجیه کند و بگوید که رویه شده و دیگر نمی توان کاری کرد با حکومت عدالت مخالفت ورزیده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آلودگی هوای شهر تهران در روزهای اخیر افزود: موضوع آلودگی هوای تهران و شهرهای بزرگ به دلیل ارتباط با چند دستگاه به صورت قرارگاه تاکتیکی و فرماندهی اداره شود که قبلا این درخواست را در مورد پدیده سهمگین مواد مخدر هم داده ام و انتظار عنایت دارم.

 

صدا و سیما  در شب یلدا فقرا و تنگدستان را در مضیقه قرار ندهد

رحماندوست با بیان اینکه تشکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر و فعال شدن قانونی این حرکت بعد از 36 سال را به فال نیک می گیریم ، ادامه داد: تأکید می کنم که مخصوصا حق مردم برای امر به معروف و نهی از منکر نسبت به مسئولان و مقامات  که در قانون اساسی و قانون عادی به رسمیت شناخته شده  بسیار مهم، تکلیف قانونی، شرعی و از فضایل بزرگ و ضروری است که باید به انواع روش ها مانند انتشار نامه سرگشاده و دیگر روش های معقول استمرار یابد.

وی با بیان درخواستی از صدا و سیما  در رابطه با اینکه که شب یلدا فقرا و تنگدستان را در مضیقه قرار ندهند، اظهار داشت: محرومان، ولی نعمت های ما هستند، اینقدر به تبلیغ پسته و بادام، انار، هندوانه و آجیل دست نزنند بلکه به صله رحم، دیدار خانواده، تعریف خاطرات و خواندن مولوی و حافظ بپردازند.

 

روز گذشته شرکت تعاونی اوباما –جان کری تئاتر طنز سیاسی جدیدی را اجرا کردند

رحماندوست با بیان اینکه روز گذشته شرکت تعاونی اوباما –جان کری تئاتر طنز سیاسی جدیدی را اجرا کردند، افزود: اوباما قانون ویزا را امضا و جان کری گفت نمی‌گذاریم مشکلی پیش آید، البته مومن با فراست الهی خود نباید به دام شیطانی بیفتد.

وی با اشاره به فراوانی علاقمندان به تحصیلات دانشگاهی در میان بانوان کشور و تمایل بسیاری از آنان به تحصیل در دانشگاه تک جنسیتی ادامه داد: از دو وزارتخانه علوم و بهداشت درخواست می کنم که به عملیاتی کردن دانشگاه تک جنسیتی در هر استان اقدام کنند.

 

استغاثه بسیاری از جانبازان و ایثارگران برای تأمین دارو ودرمان بلند است

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به ترافیک  شهر تهران تصریح کرد: از وزیر کشور و مسئولان این وزارتخانه و مسئولان پلیس راهور می خواهم که به صورت ناشناس پشت فرمان خودروی سواری بنشینند و در خیابان های تهران خصوصا منطقه 12 رانندگی کنند تا ببینند درصد کمی از متخلفان موتورسوار چه بلایی بر سر عموم مردم و ناتوانان می آورند.

وی در ارتباط با شرایط ایثارگران افزود: متأسفانه هنوز صدای استغاثه بسیاری از جانبازان و ایثارگران برای تأمین دارو ودرمان بلند است و دستور پرداخت هنوز در خزانه مانده است.

 

رژیم صهیونیستی گور خود را کنده و پایه انتفاضه سوم را تحکیم بخشیده است

رحماندوست ادامه داد: چرا وام بیش از 2 هزار میلیارد تومانی خرید خودرو آری اما وام ازدواج و اشتغال یا وام تحریک صنایع اشتغال زای دیگر نه، این چه معجزه ای است؟

وی با عرض تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت سید اسرای مقاومت، فرمانده ارشد حزب الله سمیر قنطار از سوی فراکسیون فلسطین و مقاومت اسلامی، اظهار داشت: ترکیب خون شهید شعلان سوری و شهید سمیر قنطار لبنانی نوید این را می دهد که رژیم صهیونیستی گور خود را کنده و پایه انتفاضه سوم را تحکیم بخشیده و با حرکت کرانه باختری به سمت مسلح شدن نوید آزادی قدس شریف به گوش می رسد.

 

بسیاری از سازمان های بین المللی را کوران، کران و مزدبگیران اداره می کنند

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود:حوادث دلخراش نیجریه و تداوم جنایات 9 ماهه آل صهیون در یمن نشان می دهد که بسیاری از سازمان های بین المللی و دولت های مرتجع را کوران، کران و مزدبگیران اداره می کنند و جان انسان ها خصوصا جان مسلمانان و مقاومتی ها برایشان هیچ است، به که شکایت بریم؟

رحماندوست ادامه داد: از کلیه داوطلبان دوره بعدی مجلس می خواهم که حساب خود را با خدای خود صاف و نیت خود را ارزیابی کنند تا ببینند وارد مسیر صلاح می شوند یا پای تمایلاتی دیگر در میان است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد:نسبت به پرداخت حقوق و مستمری رزمندگان معسر که در قانون تصویب شده اقدام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet