هدر موبایل
1394/09/30 15:44:00
سرویس اقتصادی
قوامی:

تاکید بر محدودیت منابع مالی کشور/ بودجه 95 باید به شدت انقباضی باشد

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با تاکید بر ضرورت همخوانی بودجه سال ۹۵ کل کشور با وضعیت اقتصادی، گفت: با ادامه کاهش قیمت نفت و منابع درآمدی بودجه، به طور حتم بودجه سال آتی به علت محدودیت منابع به شدت انقباضی خواهد بود.
تاکید بر محدودیت منابع مالی کشور/ بودجه 95 باید به شدت انقباضی باشد عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با تاکید بر ضرورت همخوانی بودجه سال 95 کل کشور با وضعیت اقتصادی، گفت: با ادامه کاهش قیمت نفت و منابع درآمدی بودجه، به طور حتم بودجه سال آتی به علت محدودیت منابع به شدت انقباضی خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/95582.jpg تاکید,بر,محدودیت,منابع,مالی,کشور/,بودجه,95,باید,به,شدت,انقباضی,باشد Icana

هادی قوامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت همخوانی بودجه سال 95 کل کشور با وضعیت اقتصادی، گفت: در سال جاری قانون بودجه‌ای باید به تصویب برسد که بتواند علاوه بر کمک به کشور در زمینه خروج از رکود، تورم را نیز مهار کند.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به کاهش شدید قیمت، تصریح کرد: با ادامه کاهش قیمت نفت و منابع درآمدی بودجه، به طور حتم بودجه سال آتی به علت محدودیت منابع به شدت انقباضی خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: کاهش قیمت نفت و ایجاد محدودیت در منابع نه تنها پروژه های عمرانی را با مشکل مواجه خواهد کرد بلکه محدودیت های بسیاری نیز در پرداخت های جاری از جمله حقوق و دستمزدها رخ خواهد داد.

 

بازار ارز برای کنترل اثر تورمی آن کنترل شود

وی با اشاره به ادامه روند کنونی و پایدار بودن وضعیت فعلی اقتصاد، گفت: با ادامه روند فعلی به دلیل محدودیت های ارزی، قیمت ارز افزایش یافته و در این صورت اثر تورمی را نیز شاهد خواهیم بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه گسترش روابط با دنیای خارج می‌تواند فضای اقتصادی کشور را مساعدتر کند، افزود: با اجرایی شدن برجام، آزاد شدن منابع بلوکه شده و اتخاذ تصمیمات درست دیگری که در خصوص پروژه های اولویت دار مولد که منابع جدید ایجاد می کنند باید از این شرایط سخت عبور کنیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در حال حاضر ارایه هر چه سریع‌تر بودجه و میزان انطباق آن با شرایط اقتصادی کشور باید اولویت دولت باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet