وکالة الانباء للمجلس الشوری الاسلامی

هدر موبایل
1394/10/05 10:10:59
سرویس فرهنگی
انتظامی در گفت‌وگو با خانه ملت :

هر جریان فکری باید حداقل یک رسانه داشته باشد/ کاهش زمان رسیدگی به درخواست مجوز به 3ماه

معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه این معاونت از تنوع و تعدد رسانه ها استقبال می‌کند، گفت: در حال حاضر زمان رسیدگی به ۵ ماه رسیده که درحال برنامه ریزی برای کاهش این زمان به ۳ ماه هستیم.
هر جریان فکری باید حداقل یک رسانه داشته باشد/ کاهش زمان رسیدگی به درخواست مجوز به 3ماه معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه این معاونت از تنوع و تعدد رسانه ها استقبال می‌کند، گفت: در حال حاضر زمان رسیدگی به 5 ماه رسیده که درحال برنامه ریزی برای کاهش این زمان به 3 ماه هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/123725.jpg هر,جریان,فکری,باید,حداقل,یک,رسانه,داشته,باشد/,کاهش,زمان,رسیدگی,به,درخواست,مجوز,به,3ماه Icana

حسین انتظامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تنوع و تعدد رسانه ها استقبال می کند، گفت: هر جریان فکری باید حداقل یک رسانه داشته باشد، تا بتواند رویکردهای آن  جریان را نمایندگی کند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر زمان رسیدگی به درخواست ها و اعلام موافقت و مخالفت ها برای تولد یک رسانه کاهش پیدا کرده است، افزود: زمان رسیدگی به 5 ماه کاهش یافته که درحال برنامه ریزی برای کاهش این زمان به 3 ماه هستیم و البته در قانون مطبوعات نیز به صراحت زمان رسیدگی ها 3 ماه ذکر شده است.

 معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه در این چند سال به دلیل کثرت پرونده ها زمان پیگیری آنها به طول می انجامید، تصریح کرد: با توجه به اینکه کشور در آستانه انتخابات مهمی قرار دارد، لازم است رسانه های جدید و قدیم چارچوب های قانونی را رعایت کنند چراکه در این زمان ما به فضای پر نشاط اما اخلاقی و سالم نیازمند هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet