هدر موبایل
1394/10/01 09:00:00
سرویس فرهنگی
باقری بناب تشریح کرد:

حذف«محمدرسول‌الله(ص)»از فهرست‌اسکار؛ همیشه‌پای‌صهیونیست‌ها‌درمیان‌است

عضو فراکسیون هنر و رسانه مجلس معتقد است غرب نمی تواند با رفتارهای مغرضانه و جلوگیری از نمایش «محمد رسول الله(ص)» جلوی تابش اسلام ناب محمدی(ص) که در سراسر جهان نفوذ کرده را‌ بگیرد.
حذف«محمدرسول‌الله(ص)»از فهرست‌اسکار؛ همیشه‌پای‌صهیونیست‌ها‌درمیان‌است عضو فراکسیون هنر و رسانه مجلس معتقد است غرب نمی تواند با رفتارهای مغرضانه و جلوگیری از نمایش «محمد رسول الله(ص)» جلوی تابش اسلام ناب محمدی(ص) که در سراسر جهان نفوذ کرده را‌ بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/116180.jpg حذف«محمدرسول‌الله(ص)»از,فهرست‌اسکار؛,همیشه‌پای‌صهیونیست‌ها‌درمیان‌است Icana

محمد باقری بناب در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حذف فیلم «محمد رسول الله(ص)» از فهرست اسکار گفت: اسکار همواره تحت تأثیر لابی های صهیونیستی بوده و مشخص بود که این فیلم فاخر ایرانی را به دلیل تأثیراتی که در عرصه بین المللی مشاهده کرده اند،‌ از فهرست خود حذف می کنند.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: فیلم هایی نظیر «محمد رسول الله(ص)» که بی طرفانه و بر اساس حق و حقیقت ساخته شده اند تأثیرات شگرفی در سطح بین المللی دارند که همین موضوع استکبار جهانی و صهیونیست ها را نگران کرده است.

وی افزود: البته نباید برای عدم حضور این فیلم در اسکار ناراحت شد چرا که فیلم هایی که در جشنواره اسکار مطرح می شوند عموما فیلم های تأمین کننده نظرات و اهداف سیاسی مسئولان اسکار است.

باقری بناب ادامه داد: «محمد رسول الله(ص)» فیلمی است که جنبه صلح، آرامش و رأفت دین اسلام و واقعیات این دین را مطرح می کند و موضوعاتی را که گروه های تروریستی مانند داعش به دنبال آن است،‌ تحت الشعاع قرار می دهد.

عضو فراکسیون هنر و رسانه مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: غرب همواره جلوی تولید و انتشار فیلم هایی که با سیاست های آنها مخصوصا سیاست های اسلام و ایران هراسانه است، می گیرد و اجازه دیده شدن به آن نمی دهد، با این حال آنها نمی توانند با این رفتارهای مغرضانه خود جلوی تابش اسلام ناب محمدی(ص) در سراسر جهان را بگیرند.

به گزارش خانه ملت، اسکار در جریان اعلام نامزدهای فیلم های خارجی زبان سال 2016، فیلم فاخر «محمد رسول الله(ص)» را از فهرست خود حذف کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet