هدر موبایل
1394/09/30 16:51:22
سرویس سیاسی

پیام تسلیت رییس‌مجلس‌شورای‌اسلامی به دبیرکل‌حزب‌الله‌لبنان درپی شهادت سمیرقنطار;شهادت قنطار نشان‌ از پویایی مقاومت‌اسلامی است

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به دبیرکل حزب‌الله لبنان شهادت سمیر قنطار را تبریک و تسلیت گفت.
پیام تسلیت رییس‌مجلس‌شورای‌اسلامی به دبیرکل‌حزب‌الله‌لبنان درپی شهادت سمیرقنطار;شهادت قنطار نشان‌ از پویایی مقاومت‌اسلامی است رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به دبیرکل حزب‌الله لبنان شهادت سمیر قنطار را تبریک و تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/43689.jpg پیام,تسلیت,رییس‌مجلس‌شورای‌اسلامی,به,دبیرکل‌حزب‌الله‌لبنان,درپی,شهادت,سمیرقنطار;شهادت,قنطار,نشان‌,از,پویایی,مقاومت‌اسلامی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، دکترعلی‌لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان شهادت سمیر قنطار را به وی و همرزمان آن شهید تبریک و تسلیت گفت.

متن کامل پیام به شرح ذیل است:

جناب آقای سیدحسن نصرالله

دبیرکل محترم حزب‌الله لبنان

السلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

با کمال تاسف خبر شهادت سیدالاسرای لبنان شهید سمیر قنطار چهره ماندگار مقاومت اسلامی و یارانش طی حمله رژیم صهیونیستی به منطقه جرمانا در حومه دمشق دریافت نمودم.

بی‌گمان شهادت سمیر قنطار نشان‌دهنده پویایی و زنده بودن مقاومت اسلامی و درماندگی رژیم جنایتکار صهیونیستی در مقابل دلیرمردان حزب‌الله لبنان می‌باشد.

شهادت کمترین پاداش سال‌ها اسارت و مجاهدت این شهید گرانقدر است.

اینجانب ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی رژیم اشغالگر قدس، شهادت سمیر قنطار اسوه مقاومت لبنان را به جنابعالی و همرزمان شجاعش در مقاومت اسلامی و ملت مظلوم لبنان تبریک و تسلیت گفته و از خداوند متعال علو درجات برای آن مجاهد فی سبیل‌الله خواهانم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

جمهوری اسلامی ایران

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet