هدر موبایل
1394/10/01 09:10:14
سرویس صحن
موافقت مجلس با جزئیات طرح استفساریه قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی؛

شرط رشته تحصیلی صرفاً برای به‌کارگیری معلمان در مقطع آموزش‌متوسطه الزامی است

نمایندگان مردم در خانه ملت با جزئیات طرح استفساریه قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی موافقت کردند.
شرط رشته تحصیلی صرفاً برای به‌کارگیری معلمان در مقطع آموزش‌متوسطه الزامی است نمایندگان مردم در خانه ملت با جزئیات طرح استفساریه قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/69353.jpg شرط,رشته,تحصیلی,صرفاً,برای,به‌کارگیری,معلمان,در,مقطع,آموزش‌متوسطه,الزامی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (سه‌شنبه اول دی) مجلس شورای اسلامی با جزئیات طرح استفساریه قانون الحاق یک تبصره به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش موافقت کردند.

بر این اساس نمایندگان با 150 رأی موافق، 15 رأی مخالف و 7 رأی ممتنع از مجموع 204 نماینده حاضر در صحن علنی با جزئیات این طرح موافقت کردند.

گفتنی است در متن استفساریه این قانون اشاره شده که آیا در تبصره 10 موضوع ماده واحده قانون الحاق یک تبصره به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش مصوب 28 مرداد 1394؛

1- شرط رشته تحصیلی منحصراً برای به‌کارگیری مشمولان قانون فوق در مقطع آموزش متوسطه می‌باشد؟

2- عبارت "حق‌التدریسی" شامل نیروهای آموزشی، پرورشی، بهداشتی، مشاور و سرپرست کارگاه و حق‌التدریسان جامانده قبل از سال 1391 می‌باشد؟

3- عبارت "خرید خدمات آموزشی" شامل نهادهای عمومی از جمله سازمان دانش‌آموزی نیز می‌شود؟

به گزارش خانه ملت، در پاسخ به این استفساریه آمده است؛ بله، در تبصره 10 موضوع ماده واحده قانون الحاق یک تبصره به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش مصوب 28 مرداد 1394:

1- شرط رشته تحصیلی منحصراً برای به‌کارگیری مشمولان قانون فوق در مقطع آموزش متوسطه می‌باشد.

- عبارت "حق‌التدریسی" شامل نیروهای آموزشی، پرورشی، بهداشتی، مشاور و سرپرست کارگاه و حق‌التدریسان جامانده قبل از 26 مهر 1391 می‌باشد.

3- عبارت "خرید خدمات آموزشی" شامل نهادهای عمومی از جمله سازمان دانش‌آموزی نیز می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet