هدر موبایل
1388/02/02 12:27:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

**"حسن غفوری فرد" تذکرات کتبی امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، جزییات تذکرات قرائت شده به این شرح می‌باشد:

- تذکر خدادادی نماینده ملکان به رییس جمهور در خصوص دستور تسریع در تکمیل مجتمع ورزشی کارگران ملکان مصوب سفر اول استانی.

- تذکر فلاحت‌پیشه نماینده اسلام آباد غرب، شهریاری نماینده زاهدان، سلیمی نماینده محلات به وزیر امور خارجه در خصوص اعلام علت تعهد پرداخت 300میلیون دلار به کشور پاکستان باتوجه به عملکرد غیر شفاف و تداوم کارشکنی در استرداد مجرمین و مقابله با اشرار و گروگان‌گیری.

- تذکر اسدی نماینده مشکین شهر به وزیر اقتصادی و دارایی در مورد لزوم احداث گمرک و بازارچه محلی در بخش ارفک .

- تذکر قادری نماینده شیراز به وزیر اقتصاد و دارایی در مورد درخواست سفر مقام معظم رهبری در خصوص الزام بانک‌ها به اختصاص 100 درصد سپرده به تسهیلات استان فارس و نیز به وزیر بازرگانی در مورد لزوم افزایش تعداد نانوایی‌های شهرستان شیراز.

- تذکر ترابی نماینده شهرکرد به وزیر راه و ترابری در مورد اعلام علت عدم اجرای راه‌آهن شهرکرد باتوجه به مصوبه آن در سفر اول و دوم هیات دولت به استان.

- تذکر محمدی نماینده مریوان به وزیر آموزش و پرورش در خصوص پرداخت پاداش به مرخصی مناطق محروم به فرهنگیان و پرداخت حق ماموریت در مرحله انتخابات قبلی و نیز به وزیر نفت در مورد گاز رسانی به شهرستان‌های مریوان و سروآباد.

- تذکر بشیری نماینده پاکدشت به وزیر نیرو در مورد تسریع در ایجاد امکان بهره‌برداری از آب سد ماملو برای کشاورزی کشاورزان شهرستان پاکدشت.

- تذکر بنایی نماینده قم به وزیر بازرگانی در خصوص رسیدگی به تصمیم‌گیریهای غیر اصولی و غیرکارشناسی سازمان بازرگانی قم.

- تذکرات حسینی صدر نماینده خوی به وزیر بازرگانی در مورد اعلام علت تعلل در خرید شکر تولیدی کارخانه‌های قند کشور و به وزیرعلوم در مورد رسیدگی به رفتار نامناسب و نادرست رییس دانشگاه پیام نور خوی و همچنین به وزیر راه و ترابری در خصوص تخصیص در آسفالت نمودن راههای روستاهای با جمعیت بالای 100خانوار در خوی.

- تذکر طاهرخانی نماینده تاکستان به وزیر راه و ترابری در مورد لزوم اتمام طرح کمربندی تاکستان ونیز به وزیر بازرگانی در مورد لزوم صدور دستور رسیدگی به وضعیت نامناسب آب مصرفی نانوایی‌های یکی از شهرهای این استان.

- تذکر موسوی نماینده فلاورجان به وزیر کشور در مورد سفر دستور اول اخیر رییس راهنمایی و رانندگی کل کشور در خصوص جلوگیری از تردد برخی از خودروها.

- تذکر نقوی حسینی نماینده ورامین به وزیر نفت در مورد تامین گازوئیل مورد نیاز کشاورزان  و موتورهای آب کشاورزی شهرستان ورامین.

- تذکر میرتاج الدینی نماینده تبریز به وزیر راه و ترابری در مورد اعلام علت عدم اخطار برای رفع مشکل خاک نقاط  حادثه‌خیز خروجی شهر سرردورتبریز.

- تذکر کواکبیان نماینده سمنان به وزیر دفاع در مورد تحریف سخنان مقام معظم رهبری در برخی از مراکز سپاه و بسیج در مشهد مقدس.

- تذکر فرهنگی نماینده تبریز به رییس جمهور و وزیر کشور در مورد ضرورت اتخاذ تدابیر مناسب برای اجتناب از اقداماتی که باعث کاهش مشارکت مردم در انتخابات می‌شوند.

- تذکر امینی نماینده زرند به وزیر صنایع در مورد پیگیری جدی در بررسی حادثه انفجار گاز در معدن باب و در صورت مشکل دار بودن معدن و تعطیلی آن.

- تذکر میرتاج الدینی، سودانی نمایندگان تبریز و اهواز به وزیر صنایع در خصوص لزوم بررسی واقعه حادثه در معدن زرند کرمان.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet