هدر موبایل
1394/10/01 12:01:00
سرویس سیاسی
شفیعی خبر داد:

حضور وزرای خارجه و دفاع در کمیسیون‌امنیت‌ملی‌مجلس برای برنامه‌ریزی و تقویت اعتبارات دفاعی کشور در بودجه95

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بدون داشتن بودجه مناسب دفاعی نمی توان دفاع خوبی نیزانجام داد گفت: تلاش مجلس و اعضای کمیسیون امنیت ملی بر انجام اقدامات موثر در راستای تقویت بنیه دفاعی کشور در سال آینده است.
حضور وزرای خارجه و دفاع در کمیسیون‌امنیت‌ملی‌مجلس برای برنامه‌ریزی و تقویت اعتبارات دفاعی کشور در بودجه95 سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بدون داشتن بودجه مناسب دفاعی نمی توان دفاع خوبی نیزانجام داد گفت: تلاش مجلس و اعضای کمیسیون امنیت ملی بر انجام اقدامات موثر در راستای تقویت بنیه دفاعی کشور در سال آینده است. https://cdn.icana.ir/d/019/73411.jpg حضور,وزرای,خارجه,و,دفاع,در,کمیسیون‌امنیت‌ملی‌مجلس,برای,برنامه‌ریزی,و,تقویت,اعتبارات,دفاعی,کشور,در,بودجه95 Icana

نوذر شفیعی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه طی سال گذشته تهدیدات در منطقه افزایش یافته است گفت: در سطح منطقه شاهد بحران یمن،بحرین،عراق،سوریه و افغانستان هستیم و محیط ملتهبی وجود دارد همچنین تهدیدات رژیم صهیونیستی و حتی سایه تهدیدات آمریکا نیز بر ایران سنگینی می کند.

نماینده مردم ممسنی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تحت چنین شرایطی و در این محیط نا ملایم منطقه ای و بین المللی باید به سمت تامین بودجه دفاعی مناسب حرکت کنیم به دلیل اینکه بدون داشتن بودجه مناسب دفاعی نمی توان دفاع خوبی نیزانجام داد.

شفیعی تصریح کرد: به رغم تمام کمبودها در حوزه اقتصادی کشور نباید بحث امنیت را نادیده گرفت؛اقتصاد،سیاست،فرهنگ و...بدون وجود کشوری امن امکان موفقیت نخواهند داشت.

نماینده مجلس نهم اظهار داشت: تلاش مجلس و اعضای کمیسیون امنیت ملی بر انجام اقدامات موثر در راستای تقویت بنیه دفاعی کشور در سال آینده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از احتمال برگزاری نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی با حضور وزرای دفاع و وزیر خارجه در جهت تقویت بنیه دفاعی کشور در بودجه سال آینده خبر داد و گفت: البته طبق روال افرادی در سطح کارنشاسی و معاونت ها قبل از بودجه ریزی در کمیسیون امنیت ملی حضور می یابند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet