هدر موبایل
1394/10/01 10:27:12
سرویس صحن
ابوترابی‌فرد :

موضع مجلس درخصوص حوادث اخیر عالم اسلام شفاف است/ از امت‌اسلامی و جبهه مقاومت اسلامی حمایت قاطع می‌شود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت همه جانبه مجلس از جبهه مقاومت اسلامی و مبارزان با نظام سلطه گفت: حوادث نیجریه جزء دغدغه‌های اصلی نمایندگان است.
موضع مجلس درخصوص حوادث اخیر عالم اسلام شفاف است/ از امت‌اسلامی و جبهه مقاومت اسلامی حمایت قاطع می‌شود نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت همه جانبه مجلس از جبهه مقاومت اسلامی و مبارزان با نظام سلطه گفت: حوادث نیجریه جزء دغدغه‌های اصلی نمایندگان است. https://cdn.icana.ir/d/019/45658.jpg موضع,مجلس,درخصوص,حوادث,اخیر,عالم,اسلام,شفاف,است/,از,امت‌اسلامی,و,جبهه,مقاومت,اسلامی,حمایت,قاطع,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه یکم دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به ماده 110 آئین نامه داخلی مجلس گفت: متاسفانه در چند روز اخیر شاهد کشتار شیعیان در کشورهای مختلف بوده ایم که جرم آن‌ها تنها علاقه و دوست داشتن انقلاب اسلامی بوده است که از این دست می‌توان به شیخ نمر و شیخ زکزاکی اشاره کرد.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نمایندگان در هفته اخیر از روسای صحن علنی مجلس انتظار داشتند که نسبت به حوادث اخیر عالم اسلام موضع گیری کنند.

در ادامه این نشست، محمد حسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: به طور حتم موضوع و اتفاقات نیجریه و عالم اسلام جزء مباحث و مسائل اصلی ما بوده و دغدغه همه ما است و موضع گیری مجلس شورای اسلامی در این موارد همواره شفاف بوده است.

وی با اشاره به حمایت همه جانبه و قاطع مجلس شورای اسلامی از امت اسلام، جبهه مقاومت اسلامی و مبارزان با نظام و سلطه تصریح کرد: به طور حتم نمایندگان در پایان جلسه امروز بیانیه‌ای را با اکثریت قاطع در رابطه با حوادث چند هفته اخیر اعلام می‌کنند./

پایان پیام

 

 

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet