هدر اصلی
1394/10/07 09:37:00
سرویس اقتصادی
بیگی ئیلانلو مطرح کرد:

درمان بورس با جابه جایی برخی مدیران

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت نامناسب بورس گفت: با توجه به عملکرد ضعیف برخی مدیران بورس احساس می شود که باید از ظرفیت مدیران کارآمدتر در سازمان بورس استفاده شود تا شرایط رونق بازار سرمایه فراهم شود.
درمان بورس با جابه جایی برخی مدیران نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت نامناسب بورس گفت: با توجه به عملکرد ضعیف برخی مدیران بورس احساس می شود که باید از ظرفیت مدیران کارآمدتر در سازمان بورس استفاده شود تا شرایط رونق بازار سرمایه فراهم شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44830.jpg درمان,بورس,با,جابه,جایی,برخی,مدیران Icana

روح‌ الله ‌بیگی ئیلانلو در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص وضعیت بازار بورس کشور گفت: باید پذیرفت با وجود تلاش های دولت برای رونق بازار بورس، وضعیت بازار بورس کشور مطلوب نیست.

نماینده مردم تکاب، میاندوآب و شاهین ‌دژ در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:عوامل مختلفی در عملکرد نامطلوب بورس در حدود دو سال گذشته موثر بوده که بخشی از آن به دلیل رشد حبابی بورس در دولت گذشته ارتباط دارد و بخشی نیز به دلیل عملکرد ضعیف مدیران بورس است.

بیگی ئیلانلو با تاکید بر لزوم اعمال مدیریت صحیح بر بازار بورس کشور گفت: باید پذیرفت با وجود گذشت بیش از دو سال از آغاز به کار دولت یازدهم تاکنون برخی مدیران بورس نتوانسته اند باعث ایجاد تحول مثبت در بورس شوند.


جذابیت بورس زمینه ساز جذب نقدینگی است

وی ادامه داد: با توجه به عملکرد ضعیف برخی مدیران بورس احساس می شود که باید از ظرفیت مدیران کارآمدتر در سازمان بورس استفاده شود تا شرایط رونق بازار سرمایه فراهم شود.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: تقویت بخش تولید، در کنار تغییرات مدیریتی می تواند زمینه تحول در بازار بورس کشور را فراهم کند و با انجام این مهم زمینه جذب نقدینگی ها به این بازار فراهم شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet