خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/10/01 12:22:15
سرویس صحن
فتاحی در تذکر شفاهی:

دستگاه‌های نظارتی بر مفاسد اقتصادی نظارت کامل داشته باشند

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از روسای سه قوه و تمام دستگاه‌های نظارتی درخواست کرد تا بر مفاسد اقتصادی، اداری و هر آنچه که مردم را اذیت می‌کند، نظارت داشته باشند.
دستگاه‌های نظارتی بر مفاسد اقتصادی نظارت کامل داشته باشند نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از روسای سه قوه و تمام دستگاه‌های نظارتی درخواست کرد تا بر مفاسد اقتصادی، اداری و هر آنچه که مردم را اذیت می‌کند، نظارت داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/84626.jpg دستگاه‌های,نظارتی,بر,مفاسد,اقتصادی,,نظارت,کامل,داشته,باشند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عابد فتاحی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه اول دی) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: از طرف نمایندگان فراکسیون اهل سنت مجلس پیشاپیش هفته وحدت را به نمایندگان و دنیای اسلام تبریک عرض می‌کنم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از روسای سه قوه و تمام دستگاه‌های نظارتی درخواست دارم تا بر مفاسد اقتصادی، اداری و هر آنچه که مردم را اذیت می‌کند، نظارت داشته باشند.

وی گفت: از وزیر آموزش و پرورش درخواست دارم که حق و حقوق فرهنگیان استان آذربایجان غربی را بپردازد، همچنین از وزیر کشاورزی نیز می‌خواهم با توجه به اینکه استان آذربایجان غربی شرایط مساعدی برای کشاورزی دارد، اما کارخانجات به کشاورزان توجهی ندارند و این مشکلاتی را برای آنها از لحاظ صادرات به وجود آورده است.

فتاحی تصریح کرد: از دولت درخواست دارم حقوق رزمندگان بسیجی را نیز پرداخت کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet