هدر موبایل
1394/10/01 12:27:54
سرویس صحن
کوچکی‌نژاد در تذکر شفاهی:

گرانی‌ها نان و ماست را هم از مردم گرفت/ وضعیت صندوق ذخیره فرهنگیان شفاف‌سازی شود

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نان و ماست خوراک مردم محروم است و با گرانی‌های اخیر، آن را هم از مردم گرفته‌ایم، افزود: گرانی‌های اخیر هیچ توجیه قانونی ندارد، به همین دلیل باید با رسیدگی به دلایل آن، از افزایش قیمت‌ها جلوگیری کرد.
گرانی‌ها نان و ماست را هم از مردم گرفت/ وضعیت صندوق ذخیره فرهنگیان شفاف‌سازی شود نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نان و ماست خوراک مردم محروم است و با گرانی‌های اخیر، آن را هم از مردم گرفته‌ایم، افزود: گرانی‌های اخیر هیچ توجیه قانونی ندارد، به همین دلیل باید با رسیدگی به دلایل آن، از افزایش قیمت‌ها جلوگیری کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/103291.jpg گرانی‌ها,نان,و,ماست,را,هم,از,مردم,گرفت/,وضعیت,صندوق,ذخیره,فرهنگیان,شفاف‌سازی,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جبار کوچکی‌نژاد در نشست علنی امروز (سه‌شنبه اول دی) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: تذکر اول من به رئیس جمهور به دلیل میزان مبالغی است که هر روز به کالاها اضافه شده و دولت گرانی‌های پی‌درپی را اعلام می‌کند؛ همچنانکه شب گذشته نیز اعلام شد لبنیات افزایش قیمت پیدا کرده است و‌ نان، ماست و دیگر لبنات مورد نیاز مردم مرتب گران می‌شود، در حالی که نان و ماست خوراک مردم محروم است و ما داریم آن را نیز از آنها می‌گیریم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه این افزایش قیمت‌ها هیچ توجیه قانونی ندارد و باید جلوی آنها گرفته شود، افزود: تذکر دوم من درخصوص بسیاری از ساختمان هایی است که در سطح کشور ساخته می‌شوند، اما انشعاب آب و برق به آنها داده نمی‌شود و مردم به صورت غیرمجاز از این انشعابات استفاده می‌کنند که این کار خطرات جانی بسیاری به همراه دارد و باید جلوی این خطرات را با ارائه مجوزات لازم را گرفت.

وی در تذکر بعدی خود عنوان کرد: بازنشستگان فرهنگی همچنان پاداش بازنشستگی سال 93 خود را دریافت نکرده‌اند و این در حالی است که سال 94 نیز رو به اتمام است و تمام دستگاه‌ها این پاداش را به بازنشستگان خود داده‌اند. آموزش و پرورش با مشکلات بسیاری روبرو است و این درحالی است که مجلس بودجه لازم را برای این وزارتخانه تصویب کرده است.

کوچکی‌نژاد درباره درخواست تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان توضیحاتی ارائه داد و افزود: این درخواست را چندین ماه قبل ارائه دادیم و همه فرهنگیان خواهان شفاف‌سازی فعالیت صندوق ذخیره فرهنگیان هستند، چرا که وضعیت پول فرهنگیان در این صندوق مشخص نیست.

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه معتقد است بسیاری از مسئولان کشور در مشکلات صندوق ذخیره فرهنگیان دست دارند، گفت: درخواست تحقیق و تفحص از این موضوع باید مورد رسیدگی قرار گیرد، به همین دلیل انتظار توجه ویژه هیات رئیسه خانه ملت را به این موضوع دارم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet