هدر موبایل
1394/10/01 13:07:17
سرویس سیاسی
رستمیان خبر داد:

تدوین طرح دوفوریتی برای محدودیت ورود سربازان و سیاست‌مداران آمریکایی به ایران

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای‌اسلامی از تدوین طرح دو فورتی جهت ایجاد محدودیت برای ورود سربازان و سیاستمدارن امریکایی به ایران خبر داد.
تدوین طرح دوفوریتی برای محدودیت ورود سربازان و سیاست‌مداران آمریکایی به ایران نماینده مردم دامغان در مجلس شورای‌اسلامی از تدوین طرح دو فورتی جهت ایجاد محدودیت برای ورود سربازان و سیاستمدارن امریکایی به ایران خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/42862.jpg تدوین,طرح,دوفوریتی,برای,محدودیت,ورود,سربازان,و,سیاست‌مداران,آمریکایی,به,ایران Icana

عبدالرحمان رستمیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: تعدادی از نمایندگان مجلس در واکنش به تصویب قانون محدودیت سفر به ایران در کنگره آمریکا در حال تدوین و تنظیم طرح دو فوریتی هستند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: پیرو مصوبه امریکا در این طرح دو فوریتی محدودیت ورود به ایران برای سربازان امریکایی که در کشورهای دیگر جنگیدند و یا مرتکب قتل شدند و سیاست‌مداران، مدیران و نمایندگان مجلسی که مصوباتی جهت حمله امریکا به سایر کشور‌ها تصویب کردند و موجب ورود آسیب به کشورهای اروپایی، آسیایی و یا آفریقایی شده‌اند، ایجاد می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد: البته این طرح برای مردم امریکایی که هیچ دخالتی در امور زورگویانه این کشور نداشتند، محدودیتی برای ورود به کشور وجود ندارد، لذا این طرح تا هفته دیگر تنظیم و پس از جمع آرا نمایندگان به هیات رئیسه تقدیم می‌شود.

گفتنی است: در طرح مصوب کنگره امریکا آن دسته از شهروندان ۳۸ کشور از جمله بیشتر کشورهای اتحادیه اروپا را که به ایران، عراق، سوریه و سودان سفر کنند، یا تابعیت دوگانه داشته باشند، ملزم کرده تا برای ورود به خاک آمریکا ویزا بگیرند، این طرح محدودیت ورود به آمریکا بدون هیچ تغییرى در قالب طرح بودجه آمریکا با ۶۶ رای موافق و ۳۳ رای مخالف از تصویب مجلس سنا گذشت و به امضای باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا هم رسید. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet