ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1394/10/01 16:16:05
سرویس سیاسی
سبحانی نیا:

راهنمایی جامعه مدرسین اتمام حجت برای مردم است/مردم بر اساس تصمیم دینی اعضای خبرگان را تعیین می‌کنند نه گرایش‌های سیاسی

عضو فراکسیون روحانیون در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: معرفی کاندیداهای مجلس خبرگان از سوی جامعه مدرسین اتمام حجت برای رای دهندگان است.
راهنمایی جامعه مدرسین اتمام حجت برای مردم است/مردم بر اساس تصمیم دینی اعضای خبرگان را تعیین می‌کنند نه گرایش‌های سیاسی عضو فراکسیون روحانیون در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: معرفی کاندیداهای مجلس خبرگان از سوی جامعه مدرسین اتمام حجت برای رای دهندگان است. https://cdn.icana.ir/d/019/95646.jpg راهنمایی,جامعه,مدرسین,اتمام,حجت,برای,مردم,است/مردم,بر,اساس,تصمیم,دینی,اعضای,خبرگان,را,تعیین,می‌کنند,نه,گرایش‌های,سیاسی Icana

حسین سبحانی نیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه مردم به مجلس خبرگان حساسیت ویژه ای دارند، گفت: از آنجایی که  مجلس خبرگان از جایگاه تخصصی و دینی برخوردار است مردم حساسیت دارند تا به کسانی رای دهند که برای این جایگاه مناسب هستند و خبرگان را سیاسی نمی کنند.

نماینده مردم نیشابور در مجلس نهم شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نباید مجلس خبرگان سیاسی شود ادامه داد: مردم تلاش می کنند بر اساس حرکت ها و موج های سیاسی انتخابات خبرگان برگزار نشود. از آنجایی که مجلس خبرگان به اصل نظام و رهبری بر می گردد مردم می خواهند از مراجع مطمئن کسب اطلاع و به نظر آنها عمل کنند بنابراین جایگاه جامعه مدرسین از اهمیت ویژه ای برخودار است.

وی با بیان اینکه هر فردی که از سوی جامعه مدرسین معرفی شود رای می آورد، تاکید کرد: مردم به اعتمادی که به علما و جامعه مدرسین دارند و سابقه دیرینی که از جامعه مدرسین در معرفی مراجع  دارند حتما افرادی که مورد تایید جامعه مدرسین باشند و اعلام شوند اتمام حجتی است که برای کسانی که می خواهند رای دهند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخابات مجلس خبرگان شاهد حرکت های سیاسی هستیم که این موضوع طبیعی است اما چون جایگاه خبرگان با موضوع رهبری مرتبط می شود مردم تلاش می کنند از جایگاه های مطمئن علمی و حوزوی کسب اجازه کردند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گروه های سیاسی در اثرگذاری انتخابات مجلس خبرگان موفق نمی شوند چرا که مردم در این بخش بر اساس اعتقادات دینی عمل می کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet