هدر موبایل
1394/10/02 11:32:38
سرویس فرهنگی
دکتر لاریجانی در دیدار با مسئولان مجتع ناشران استان قم تاکید کرد

ضرورت افزایش حمایت از حوزه چاپ و نشر از سوی دولت و مجلس

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم افزایش حمایت از حوزه چاپ و نشر از سوی مجلس و دولت گفت: در قم باید چاپخانه‌های بزرگ برای توسعه حوزه نشر ایجاد شود.
ضرورت افزایش حمایت از حوزه چاپ و نشر از سوی دولت و مجلس رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم افزایش حمایت از حوزه چاپ و نشر از سوی مجلس و دولت گفت: در قم باید چاپخانه‌های بزرگ برای توسعه حوزه نشر ایجاد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/76210.jpg ضرورت,افزایش,حمایت,از,حوزه,چاپ,و,نشر,از,سوی,دولت,و,مجلس Icana
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که به قم سفر کرده است، صبح امروز (چهارشنبه 2 آذر) با مسئولان مجتمع ناشران این استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بر لزوم افزایش حمایت از حوزه چاپ و نشر تاکید کرد و گفت: قطعاً بخش نشر به ویژه نشر دینی دارای اهمیت بسیاری است که باید از طریق حمایت‌های قانونی از سوی مجلس و دولت این حوزه را تقویت کرد.

وی ادامه داد: در قم باید چاپخانه‌های بزرگ برای توسعه حوزه نشر ایجاد شود.

دکتر لاریجانی با بیان اینکه مسئله نشر دغدغه مهمی است، تصریح کرد: از طرف دیگر باید مشکلات این حوزه از قبیل مشکلات تولید کاغذ و صنایع مرتبط مورد توجه قرار گیرد.
در آغاز این دیدار مسئولان مجتمع ناشران استان قم توضیحاتی درخصوص حوزه نشر، میزان تولید آثار و وضعیت تولید کاغذ و صنایع مربوطه ارائه کردند./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet