هدر موبایل
1394/10/04 11:04:00
سرویس اجتماعی
افضلی فرد:

برگزاری جلسه کمیسیون اصل نود در گردنه حیران برای بررسی پرونده زمین‌خواری منطقه

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از برگزاری جلسه کمیسیون اصل نود در منطقه گردنه حیران برای بررسی پرونده زمین‌خواری در این منطقه خبر داد.
برگزاری جلسه کمیسیون اصل نود در گردنه حیران برای بررسی پرونده زمین‌خواری منطقه سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از برگزاری جلسه کمیسیون اصل نود در منطقه گردنه حیران برای بررسی پرونده زمین‌خواری در این منطقه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/82062.jpg برگزاری,جلسه,کمیسیون,اصل,نود,در,گردنه,حیران,برای,بررسی,پرونده,زمین‌خواری,منطقه Icana
مصطفی افضلی‌فرد در گفت ‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه‌ملت، در وضعیت بررسی پرونده زمین‌خواری در گردنه حیران گفت: در هفته‌های آتی به همراه اعضای کمیسیون اصل نود جلسه‌ای را در منطقه گردنه حیران برگزار خواهیم کرد.
 
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر وسرعین درمجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در این جلسه علاوه بر بازدید، مشکلات زمین‌خواری و ساخت و سازهای غیرمجاز بررسی و تعیین تکلیف می‌شوند.
 
 
سهامداران پردیسبان در حد سهام خریداری شده اجازه ساخت‌وساز دارند
 
وی در تشریح بررسی دیگر پرونده های زمین خواری در کمیسیون اصل نود، افزود: در جلسه هفته گذشته نیز پرونده زمین‌خواری هفت‌سنگان قزوین مورد بررسی قرار گرفت که نهایتا شورای عالی شهرسازی و معماری موظف به پیگیری شد، همچنین در خصوص شهرک پردیسبان احداث برج 66 طبقه‌ای که پیش از این طرح آن ارائه شده بود، منتفی و نهایتا مقرر شد که در حد سهام سهامداران مجوز ساخت و ساز داده شود.
 
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ پیش از این مسئولان شهر قزوین، آبیک و البرز بر لزوم احداث برج 66 طبقه پردیسبان تأکید داشتند اما از آنجایی که شرکت بدون اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح اقدام بفروش سهام و تبلیغات گسترده نموده دادستان کل کشور در نامه ای از رئیس صدا و سیما، وزیر فرهنگ و وزیر راه خواست تا تبلیغات این شرکت ها در تمامی رسانه ها، صدا و سیما، فرودگاه ها، راه آهن و غیره ممنوع شود.
 
گفتنی است بنا به درخواست جمعی از سرمایه گذاران و سهامداران پردیسبان پیرو اتفاقات اخیر از نماینده قزوین خواستار رسیدگی سریع،قاطع و شفاف به این موضوع در کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی شدند./
پایان پیام
 
 
کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet