هدر موبایل
1394/10/02 11:18:00
سرویس اقتصادی
مصری:

ضرورت ارسال لایحه بودجه به مجلس تا هفته آتی/تلاش مجلس برای بررسی بودجه95 تا پایان سال جاری

عضو هیات رئیسه مجلس، از تلاش مجلس برای بررسی لایحه بودجه ۹۵ کل کشور تا پایان سال جاری خبر داد و گفت:‌ در صورتی که لوایح برنامه ششم و بودجه ۹۵ همزمان با هم به مجلس ارسال شود، بودجه سال آتی بر اساس برنامه ششم تصویب خواهد شد.
ضرورت ارسال لایحه بودجه به مجلس تا هفته آتی/تلاش مجلس برای بررسی بودجه95 تا پایان سال جاری عضو هیات رئیسه مجلس، از تلاش مجلس برای بررسی لایحه بودجه 95 کل کشور تا پایان سال جاری خبر داد و گفت:‌ در صورتی که لوایح برنامه ششم و بودجه 95 همزمان با هم به مجلس ارسال شود، بودجه سال آتی بر اساس برنامه ششم تصویب خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43999.jpg ضرورت,ارسال,لایحه,بودجه,به,مجلس,تا,هفته,آتی/تلاش,مجلس,برای,بررسی,بودجه95,تا,پایان,سال,جاری Icana
عبدالرضا مصری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تاخیر دولت در ارایه لایحه بودجه، گفت: اگر لایحه بودجه 95 کل کشور هفته آینده به مجلس ارایه شود برابر جدول زمان بندی تعیین شده از سوی آیین نامه داخلی مجلس، احتمال بررسی و تصویب نهایی قانون بودجه 95 تا پایان سال جاری وجود دارد.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با توجه اینکه چندین جلسه قبل از بهمن ماه تا 7 اسفندماه همزمان با برگزاری انتخابات و همچنین تا پس از آن تا پایان اسفند ماه زمان برای بررسی بودجه وجود دارد جمع بندی این لایحه در سال جاری صورت می‌گیرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: اگر دولت درخواست لایحه داشته باشد امکان بررسی بودجه دو دوازدهم وجود دارد، اما اگر چنین درخواستی نکند اجازه پرداخت نخواهد داشت. وی یادآور شد: در صورتی که لایحه برنامه ششم توسعه و بودجه 95 کل کشور توامان با هم به مجلس ارسال شود بودجه سال آتی بر اساس برنامه ششم تصویب خواهد شد اما اگر به صورت جدا به مجلس ارسال شود تمام وقت صحن علنی مجلس به بررسی لایحه بودجه خواهد گذشت.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: البته کمیسیون ‌های تعریف شده برای بررسی برنامه ششم توسعه، بودجه 95 و همچنین احکام دائمی برنامه کار خود را شروع می کند اما بعید است بتوان در برنامه صحن علنی بررسی آن‌ها را به صورت توامان گنجاند./

پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet