خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/10/02 17:02:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آریایی‌نژاد:

مجلس آینده باید کشور را به "چشم‌اندازهای توسعه" نزدیک‌تر کند

نماینده ملایر گفت: رساندن کشور به چشم‌انداز توسعه از وظایف مجلس است و وکلای ملت باید قطار کابینه را طوری روی ریل هدایت کنند تا کشور زودتر به این برنامه‎ها برسد.
مجلس آینده باید کشور را به "چشم‌اندازهای توسعه" نزدیک‌تر کند نماینده ملایر گفت: رساندن کشور به چشم‌انداز توسعه از وظایف مجلس است و وکلای ملت باید قطار کابینه را طوری روی ریل هدایت کنند تا کشور زودتر به این برنامه‎ها برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/65684.jpg مجلس,آینده,باید,کشور,را,به,"چشم‌اندازهای,توسعه",نزدیک‌تر,کند Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ "احمد آریایی‌نژاد" عدم نظارت صحیح بر برنامه توسعه پنجم را یکی از ایراداتی عنوان کرد که می‌توان نسبت به مجلس دهم داشت و گفت: لازم است نمایندگان مردم این مهم را در زمینه برنامه ششم توسعه مورد توجه ویژه قرار دهند.

نماینده ملایر تصریح کرد: لازمه دست یافتن به ایرانی توسعه یافته، نظارت بر اجرای صحیح برنامه‎های بلند مدتی است که با زحمت و کار فراوان تدوین می‎شوند.

آریایی‌نژاد با تاکید بر اینکه نمی‌شود افقی را ترسیم کنیم، اما از آن دور شویم، اضافه کرد: رساندن کشور به چشم‌انداز توسعه از وظایف مجلس است و وکلای ملت باید قطار کابینه را طوری روی ریل هدایت کنند تا کشور زودتر به این برنامه‎ها برسد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان با اشاره به اینکه برنامه ششم توسعه در راه است، خاطر نشان کرد: مجلس آینده باید با تلفیقی از جامانده‌های برنامه پنجم توسعه و در صورت نیاز طراحی برنامه‌هایی جدید، کشور را به چشم‌انداز ترسیم شده توسعه، نزدیک‌تر کند.

انتهای پیام/
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet