هدر موبایل
1394/10/02 11:38:00
سرویس سیاسی
حیدرپور:

آغاز دومین مرحله نظارت بر تاسیسات هسته‌ای هفته آینده/تهیه گزارش 3قسمتی برای ارائه به صحن مجلس

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دومین مرحله نظارت بر تاسیسات هسته ای هفته آینده آغاز می شود، گفت: پس از بازدیدها و جمع بندی گزارش های ۳ قسمتی که تهیه خواهد شد، گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی یه صحن مجلس شورای اسلامی ارجاع داده خواهد شد.
آغاز دومین مرحله نظارت بر تاسیسات هسته‌ای هفته آینده/تهیه گزارش 3قسمتی برای ارائه به صحن مجلس عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دومین مرحله نظارت بر تاسیسات هسته ای هفته آینده آغاز می شود، گفت: پس از بازدیدها و جمع بندی گزارش های 3 قسمتی که تهیه خواهد شد، گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی یه صحن مجلس شورای اسلامی ارجاع داده خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43360.jpg آغاز,دومین,مرحله,نظارت,بر,تاسیسات,هسته‌ای,هفته,آینده/تهیه,گزارش,3قسمتی,برای,ارائه,به,صحن,مجلس Icana
عوض حیدرپور شهرضائی در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص بازدید اعضای کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تأسیسات هسته‌ای فردو و اراک، اظهار داشت: هفته آینه یکی از بازدیدها انجام می شود و پس از تعطیلی حوزه انتخابیه بلافاصله مرحله بعدی انجام می شود.

نماینده مردم شهرضا بیان کرد: هماهنگی های لازم برای بازدید از تاسیسات هسته ای در هفته آینده انجام شده است.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دومین بازدید از تاسیسات هسته ای در هفته آینده انجام می شود، گفت: این دومین مرحله بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از تاسیسات هسته ای پس از برجام است.

حیدرپور با بیان اینکه این نظارت ها به منظور حُسن اجرای برجام است، متذکر شد: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در هفته آینده بازدیدهای خود را آغاز می کنند.

وی افزود: این نظارت ها در راستای انجام وظیفه ای است که بر حسب قانون مصوب مجلس شورای اسلامی بر عهده کمیسیون امنیت ملی قرار داده شده است.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پس از بازدیدها و جمع بندی گزارش های 3 قسمتی که تهیه خواهد شد، گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  به صحن مجلس شورای اسلامی ارجاع داده خواهد شد./

پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet