هدر موبایل
1394/10/02 13:41:00
سرویس اقتصادی
احمدی:

انتقاد از پیشنهاد سه کلاسه شدن بنزین/وزرا ایده های خود را به کمیسیون های تخصصی مجلس ارائه دهند

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وزرا ایده های خود را به کمیسیون های تخصی ارائه دهند، گفت: پیشنهاد سه کلاسه شدن بنزین از سوی وزیر نفت جامعه را دچار نگرانی می کند.
انتقاد از پیشنهاد سه کلاسه شدن بنزین/وزرا ایده های خود را به کمیسیون های تخصصی مجلس ارائه دهند عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وزرا ایده های خود را به کمیسیون های تخصی ارائه دهند، گفت: پیشنهاد سه کلاسه شدن بنزین از سوی وزیر نفت جامعه را دچار نگرانی می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/114163.jpg انتقاد,از,پیشنهاد,سه,کلاسه,شدن,بنزین/وزرا,ایده,های,خود,را,به,کمیسیون,های,تخصصی,مجلس,ارائه,دهند Icana
موسی احمدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به انتشار خبری از سوی وزیر نفت مبنی بر سه کلاسه شدن نرخ بنزین گفت:برخی ایده ها که از سوی وزرا مطرح می شود، قبل از اینکه یک راهکار اساسی به کمیسیون های تخصصی ارائه شود جامعه را دچار اضطراب و نگرانی می کند.

نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه،  در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر وزرا طرح و برنامه ای دارند، ابتدا به کمیسیون های تخصصی ارجاع دهند، افزود: حضور افراد صاحب نظر در این کمیسیون ها  که با وزارتخانه ها و مردم ارتباط داشته و نسبت به مسایل نگاه تخصصی دارند، سبب پختگی این طرح ها می شود.

مردم نگران افزایش قیمت بنزین هستند

احمدی با تاکید بر اینکه باید با نگاه مشترک مجلس و دولت روی مسائل اظهارنظر صورت گیرد، ادامه داد:انتتشار این خبر مبنی بر اینکه بنزین 3 نرخی می شود، این نگرانی در مردم ایجاد می شود، که بنزین از سقف هزار تومان به قیمت بیشتر افزایش یابد.

وی با طرح سوالی مبنی بر اینکه چه نظر کارشناسی شده ای پشتوانه این ایده مطرح شده است، اظهار داشت: جامعه ما در شرایط کنونی با توجه به وضعیت اقتصادی پذیرای این جریان است.

ایده پیشنهادی وزیر نفت شاید در آینده قابلیت اجرایی داشته باشد

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به اینکه این ایده پیشنهادی در زمان مناسب شاید قابلیت اجرایی شدن داشته باشد، افزود: چه بسا این ایده مطرح شده از سوی وزیر نفت صحیح باشد و در آینده بتوان روی آن کار و این پیشنهاد را بررسی کرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: زمانی از افزایش و تثبیت قیمت بنزین سپری نشده و تمام تلاش دولت در چند ماه گذشته  تک نرخی کردن بنزین بود./
پایان پیام    
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet