هدر موبایل
1394/10/02 13:39:00
سرویس اقتصادی
دواتگری خبر داد:

اتمام مراحل گزارش‌نویسی تفحص از ستاد سوخت/پایان ماه جاری ارسال گزارش به صحن

رئیس هیات تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان مدیریت حمل و نقل و سوخت، از پایان مراحل گزارش نویسی تفحص از تبصره ۱۳ خبر داد و گفت: پس از نظرخواهی از اعضا پایان ماه جاری زمان ارایه گزارش به صحن خواهد بود.
اتمام مراحل گزارش‌نویسی تفحص از ستاد سوخت/پایان ماه جاری ارسال گزارش به صحن رئیس هیات تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان مدیریت حمل و نقل و سوخت، از پایان مراحل گزارش نویسی تفحص از تبصره 13 خبر داد و گفت: پس از نظرخواهی از اعضا پایان ماه جاری زمان ارایه گزارش به صحن خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/98544.jpg اتمام,مراحل,گزارش‌نویسی,تفحص,از,ستاد,سوخت/پایان,ماه,جاری,ارسال,گزارش,به,صحن Icana
مهدی دواتگری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تلاش هیات تحقیق و تفحص از تبصره 13 برای تسریع در تهیه گزارش و ارایه آن به صحن، گفت: مراحل گزارش نویسی این تفحص به پایان رسیده و به زودی برای نظرخواهی از اعضا به کمیسیون اقتصادی مجلس ارسال خواهد شد.

نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کمیته تفحص از تبصره 13 تمام تلاش خود را برای ارسال گزارش تفحص از ستاد سوخت تا پایان ماه جاری به صحن علنی مجلس انجام خواهد داد، افزود: پس از ارسال این گزارش به کمیسیون اقتصادی مجلس باید منتظر اعلام نظر این کمیسیون برای ارسال به صحن باشیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ موضوع بهینه سازی سوخت و واردات خودروهای ۶ و ۸ سیلندری و همچنین نحوه توزیع کارت‌ها و شارژ‌کارت‌های سوخت از محورهای این تحقیق و تفحص است.
شایان ذکر است؛ مهلت تحقیق و تفحص از ستاد سوخت دوبار تمدید شده است./
پایان پیام
 
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet