روز مجلس
1394/10/04 13:24:00
سرویس سیاسی
کولیوند:

ماده واحده لایحه شفاف سازی دولت نواقص زیادی دارد / بررسی لایحه شفاف سازی در کمیسیون مشترک

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی با بیان اینکه لایحه شفاف سازی شامل همه ابعاد می شود، گفت: برای شفاف سازی مالی نمایندگان، باید همه ابعاد مختلف را مورد نظر قرار دهیم تا به اهداف مورد نظر خود برسیم.
ماده واحده لایحه شفاف سازی دولت نواقص زیادی دارد / بررسی لایحه شفاف سازی در کمیسیون مشترک نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی با بیان اینکه لایحه شفاف سازی شامل همه ابعاد می شود، گفت: برای شفاف سازی مالی نمایندگان، باید همه ابعاد مختلف را مورد نظر قرار دهیم تا به اهداف مورد نظر خود برسیم. https://cdn.icana.ir/d/019/124179.jpg ماده,واحده,لایحه,شفاف,سازی,دولت,نواقص,زیادی,دارد,/,بررسی,لایحه,شفاف,سازی,در,کمیسیون,مشترک Icana
محمد جواد کولیوند در خصوص سخنان وزیر کشور در خصوص بررسی لایحه شفاف سازی هزینه های انتخاباتی در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: در حال حاضر این لایحه در کمیسیون مشترک مورد بررسی قرار گرفته است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیسیون رسیدگی به این لایحه تشکیل شده است، بیان کرد: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، کمیسیون شوراها و امور داخلی و کمیسیون قضائی مجلس، در کمیسیون مشترک لایحه شفاف سازی هزینه های انتخاباتی کاندیداها را مورد بررسی قرار می دهنند.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی در خصوص اینکه گفته می شود نواقص زیادی در لایحه شفاف سازی وجود دارد، متذکر شد: دولت ماده واحده ای را به مجلس آورده که ابعاد مختلف را نشکافته است.

کولیوند خاطر نشان کرد: برای شفاف سازی مالی نمایندگان، باید همه ابعاد مختلف را مورد نظر قرار دهیم تا به اهداف مورد نظر خود برسیم.

وی افزود: اینکه دولت گفته است که نامزد انتخابات یک حساب بانکی را معین کند و گردش مالی هزینه های خود را در آن حساب انجام دهد نشان دهنده این است که دولت  به صورت کامل به این موضوع نپرداخته است و نیاز به اقدامات بیشتری در این زمینه وجود دارد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: ابعاد شفافیت مالی باید به درستی دیده شود و مجلس شورای اسلامی نیز به همین دلیل کمیسیون مشترکی را تعیین کرده است./

پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet