خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/10/04 13:13:00
سرویس سیاسی
شیخ الاسلام:

آزادی الرمادی تروریست ها را محدود می کند

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آزادی الرمادی می تواند ارتباط بین تروریست ها را محدود کند، گفت: آزادی شهر الرمادی در ایجاد مانع برای نقل و انتقالات تجهیزات و نفرات نقش کلیدی ایفا می کند.
آزادی الرمادی تروریست ها را محدود می کند مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آزادی الرمادی می تواند ارتباط بین تروریست ها را محدود کند، گفت: آزادی شهر الرمادی در ایجاد مانع برای نقل و انتقالات تجهیزات و نفرات نقش کلیدی ایفا می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/112494.jpg ,آزادی,الرمادی,تروریست,ها,را,محدود,می,کند Icana
حسین شیخ الاسلام در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص اهمیت آزاد شدن شهر الرمادی عراق، اظهار داشت: الرمادی شهری راهبردی است که در اتصال تحرکات بین سوریه و عراق بسیار تعیین کننده است.

مشاور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر آزادسازی الرمادی به درستی انجام شود در تضعیف تروریست ها و جدا کردن آن ها از یکدیگر تاثیر بسیار زیادی دارد، بیان کرد: آزادی شهر الرمادی در ایجاد مانع برای نقل و انتقالات تجهیزات و نفرات نقش کلیدی ایفا می کند.

شیخ الاسلام با بیان اینکه امیدوارم ارتش عراق در این زمینه موفق باشد، گفت: بعد از اینکه شهر شنگال در شمال غرب عراق توسط  تروریست ها تصرف شد، راه موصل به سوریه از طریق شمال مسدود شد.

وی با بیان اینکه الرمادی گذرگاه اتصال موصل به سوریه است، متذکر شد: آزادی الرمادی می تواند قدم بسیار مهمی بوده است که ارتباط بین تروریست ها را محدود می کند.

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعد از آزادی صلاح الدین دیالی از دست تروریست ها که از استان های شرقی بود، آزاد شدن استان سنی نشین الرمادی روحیه بسیار خوبی برای ارتش عراق است، خاطرنشان کرد: این اتفاق سبب می شود تا مشارکت بیشتر سنی ها در زمینه مبارزه با تروریست ها و آزادسازی شهر کلیدی موصل تاثیر فراوانی بگذارد./

پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet