هدر موبایل
1394/10/03 15:11:00
سرویس سیاسی
دقایقی پیش؛

دکتر لاریجانی در انتخابات مجلس دهم ثبت نام کرد

دکتر علی لاریجانی رییس ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی، دقایقی پیش در ستاد انتخابات استان قم و در محل فرمانداری این شهر حضور یافت و برای کاندیداتوری در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.
دکتر لاریجانی در انتخابات مجلس دهم ثبت نام کرد دکتر علی لاریجانی رییس ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی، دقایقی پیش در ستاد انتخابات استان قم و در محل فرمانداری این شهر حضور یافت و برای کاندیداتوری در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201512100457058123.jpg دکتر,لاریجانی,در,,انتخابات,مجلس,دهم,ثبت,نام,کرد Icana
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی و نماینده کنونی مردم قم در مجلس نهم، بعدازظهر امروز (پنجشنبه 3 دی) با حضور در فرمانداری شهرستان قم برای شرکت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.
براساس این گزارش، تاکنون بیش از 60 نفر برای نامزدی انتخابات مجلس دهم درقم ثبت نام کرده اند. ولی فرصت قانونی ثبت نام کاندیداهای نمایندگی مجلس برای حضور در بهارستان تا پایان روز جمعه (4 دی) اعلام شده است.
حوزه انتخابیه قم دارای 3 نماینده در خانه ملت است./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet