خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/10/05 13:31:23
سرویس اقتصادی
سبحانی فر خبرداد:

بررسی لایحه حمایت از مالکیت صنعتی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه حمایت از مالکیت صنعتی به منظور حمایت از حقوق معنوی و مادی صاحبان ایده در حوزه های صنعتی در کمیسیون صنایع و معادن خبر داد.
بررسی لایحه حمایت از مالکیت صنعتی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه حمایت از مالکیت صنعتی به منظور حمایت از حقوق معنوی و مادی صاحبان ایده در حوزه های صنعتی در کمیسیون صنایع و معادن خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43551.jpg بررسی,لایحه,حمایت,از,مالکیت,صنعتی,در,کمیسیون,صنایع,و,معادن,مجلس Icana
رمضانعلی سبحانی فر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه هفته جاری کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: این هفته سه نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کمیسیون تلفیق رسیدگی به لایحه برنامه ششم توسعه انتخاب می شوند.


انتخاب 6 نفر از اعضای کمیسیون صنایع  مجلس جهت حضور  در 2 کمیسیون تلفیق
 
نماینده مردم سبزوار و جفتای و جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه 2 کمیسیون تلفیق مجزا جهت بررسی برنامه ششم و لایحه بودجه سال 95 تشکیل می شود، افزود: همچنین در جلسه این هفته کمیسیون سه نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کمیسیون تلفیق رسیدگی به لایحه بودجه سال 1395 کل کشور انتخاب می شوند.
 
سبحانی فر با اشاره به دستورکار دیگر کمیسیون در هفته جاری ادامه داد:یکی از مشکلات اقتصادی کشور در حال حاضر قاچاق کالا و ارز است که به منظور کاهش و جلوگیری از آن این هفته لایحه یک‌شوری اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز بررسی می شود.
 
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جلسه این هفته کمیسیون، لایحه یک‌ شوری حمایت از مالکیت صنعتی بررسی می شود، تصریح کرد: هدف از تصویب این طرح حمایت از حقوق معنوی و مادی صاحبان ایده در حوزه های صنعتی در قالب ثبت حق اختراع، طرح ها و علایم تجاری و نیز بهره مندی هر چه بیشتر جامعه از نتایج افکار آنها است./
پایان پیام
 
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet