هدر موبایل
1394/10/05 11:43:59
سرویس سیاسی
احمدی:

قدردانی از تلاش ظریف برای قرار دادن نام سازمان سیا در لیست گروه های تروریستی/ مصوبه کنگره درباره صدور روادید مصداق نقض رفع تحریم‌ها است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدام آقای ظریف مبنی بر قرار دادن نام سازمان سیا در لیست گروه های تروریستی قابل تقدیر است، گفت: عناد آمریکا با سپاه به دلیل مقابله سپاه با توطئه های آمریکا بر علیه ایران است.
قدردانی از تلاش ظریف برای قرار دادن نام سازمان سیا در لیست گروه های تروریستی/ مصوبه کنگره درباره صدور روادید مصداق نقض رفع تحریم‌ها است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدام آقای ظریف مبنی بر قرار دادن نام سازمان سیا در لیست گروه های تروریستی قابل تقدیر است، گفت: عناد آمریکا با سپاه به دلیل مقابله سپاه با توطئه های آمریکا بر علیه ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/117599.jpg قدردانی,از,تلاش,ظریف,برای,قرار,دادن,نام,سازمان,سیا,در,لیست,گروه,های,تروریستی/,مصوبه,کنگره,درباره,صدور,روادید,مصداق,نقض,رفع,تحریم‌ها,است Icana
وحید احمدی در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص پیشنهاد آقای ظریف مبنی بر قرار گرفتن نام سازمان سیا در لیست گروه های تروریستی حاضر در سوریه، اظهار داشت: اقدام آقای ظریف برای بیان این طرح بسیار شجاعانه و قابل تقدیر است.

وی افزود: وزیر خارجه ایران علاوه بر اینکه باید از منافع جمهوری اسلامی ایران دفاع کند، لازم است که موضع گیری شدیدی را علیه آمریکا اتخاذ کند، که بحث قرار دادن نام سیا در لیست گروه های تروریستی به درستی مطرح شده است.

نماینده مردم کنگاور صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عناد آمریکا با سپاه به دلیل کشف و خنثی کرن توطئه های آمریکا بر علیه ایران است و به همین دلیل، در هر شرایطی به دنبال ایجاد مشکل هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیئت حاکمه آمریکا با تروریست دولتی بخشی از عملیات های تروریستی را دنبال می کند، متذکر شد: مقایسه سپاه پاسدران و سازمان سیا اصلا درست نیست چون سازمان سیا یک سیستم جنایتکار است.

وی ادامه داد: آمریکا در هر شرایطی به دنبال مانع تراشی و ایجاد مشکل در مسیر اجرای برجام است و آن ها تمایلی به ادامه این مسیر ندارند چون بعد از برجام، همواره چنین موضع گیری هایی را دنبال می کنند.

نماینده مردم کنگاور صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولان ما باید مواضع جدی و دقیقی را دنبال کنند، اظهار داشت: مصوبه اخیر کنگره آمریکا در خصوص لغو روادید مصداق نقض رفع تحریم ها است./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet