هدر موبایل
1394/10/05 13:09:07
سرویس اقتصادی
آرامی خبر داد:

حضور رئیس مجمع جهانی شهر اسلامی در کمیسیون عمران مجلس

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از حضور "نصرتی" رئیس مجمع جهانی شهر اسلامی و اجلاس جاده ابریشم ۲۰۱۶ در کمیسیون متبوع خود جهت ارائه گزارش عملکرد و برنامه‌های آتی این مجمع خبر داد.
حضور رئیس مجمع جهانی شهر اسلامی در کمیسیون عمران مجلس سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از حضور "نصرتی" رئیس مجمع جهانی شهر اسلامی و اجلاس جاده ابریشم 2016 در کمیسیون متبوع خود جهت ارائه گزارش عملکرد و برنامه‌های آتی این مجمع خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43542.jpg حضور,رئیس,مجمع,جهانی,شهر,اسلامی,در,کمیسیون,عمران,مجلس Icana
منصور آرامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستورکتر هفته جاری کمیسیون عمران مجلس گفت: این هفته ماده واحده و بند (ث) طرح تأدیه بدهیهای دولت به سازمان‌ تأمین اجتماعی در این کمیسیون مورد بررسی قرار می گیرد.

 نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، بندرخمیر و ابوموسی  در مجلس شورای افزود:" نصرتی" رئیس مجمع جهانی شهر اسلامی و اجلاس جاده ابریشم 2016 جهت ارائه گزارش عملکرد و برنامه‌های آتی در کمیسیون حضور می یابد.


انتخاب 6 نفر از اعضا جهت عضویت در 2 کمیسیون تلفیق

آرامی با اشاره به تشکیل 2 کمیسیون تلفیق در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سه نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کمیسیون تلفیق بررسی لایحه بودجه سال 1395 کل کشور و 3 نفر جهت عضویت در کمیسیون تلفیق بررسی لایحه برنامه ششم توسعه انتخاب می شوند.

وی اظهار داشت: در جلسه این هفته کمیسیون مواد ارجاعی و پیشنهادات الحاقی لایحه تنظیم برخی از احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور رأی‌گیری می شود.

آرامی بررسی بندهایی از لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز را از دستورکارهای دیگر کمیسیون در هفته جاری ذکر کرد.


حضوررئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور جهت ارائه گزارش عملکرد

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از حضور "رئیسی" رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور جهت ارائه گزارش عملکرد و برنامه‌های آتی این سازمان خبر داد.

سخنگوی کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین در جلسه این هفته کمیسیون ماده 7 گزارش طرح یک‌فوریتی توسعه و بهینه‌سازی آب‌شرب شهری و روستایی ارجاعی از صحن علنی در کشور رأی‌گیری می شود./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet