هدر موبایل
1394/10/05 13:10:33
سرویس سیاسی
اولیاء:

سلایق مختلف باید فرصت برابر برای معرفی خود داشته باشند/برهم زدن نشست های مجوز دار موجب بی اعتمادی مردم می شود/در دادگاه های مردمی نمی توان افراد را محکوم کرد

نماینده سابق مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی گفت: باید همه سلیقه ها فرصت برابری برای معرفی خود و کاندیدای خود داشته باشند و در مراحل مختلف رقابت های انتخاباتی آزادانه فعالیت می کنند نه اینکه فقط جناح های خاصی فعالیت کند و جناح مقابل در معرض تهدید باشد.
سلایق مختلف باید فرصت برابر برای معرفی خود داشته باشند/برهم زدن نشست های مجوز دار موجب بی اعتمادی مردم می شود/در دادگاه های مردمی نمی توان افراد را محکوم کرد نماینده سابق مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی گفت: باید همه سلیقه ها فرصت برابری برای معرفی خود و کاندیدای خود داشته باشند و در مراحل مختلف رقابت های انتخاباتی آزادانه فعالیت می کنند نه اینکه فقط جناح های خاصی فعالیت کند و جناح مقابل در معرض تهدید باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/54745.jpg سلایق,مختلف,باید,فرصت,برابر,برای,معرفی,خود,داشته,باشند/برهم,زدن,نشست,های,مجوز,دار,موجب,بی,اعتمادی,مردم,می,شود/در,دادگاه,های,مردمی,نمی,توان,افراد,را,,محکوم,کرد Icana
علی اکبر اولیاء در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برهم زدن برخی نشست ها و مراسم های سخنرانی از سوی عده ای گفت: متاسفانه برخی تصور می کنند هر آنچه انجام می دهند در راستای حفظ نظام است.
نماینده سابق مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این عده تشخیص خود را ملاک حقانیت برای اقداماتشان می دانند در حالیکه قوام نظام منوط به اجرای قانون است و نه تصورات آنها.
وی ادامه داد: جبهه گیری عده ای بر حسب سلیقه شخصی با تصورحفظ نظام بر علیه مخالفان و حذف آنها موجب سست شدن نظام شده و آبروی نظام تهدید می شود و شاهد برخی گزارش های بین المللی با توجه به تفکر و عملکرد این عده علیه کشورمان هستیم که موجب وهن نظام است.
اولیاء گفت: گرچه این افراد دوستدار نظام هستند اما باید به قانون پایبند باشند و نمی توانند در دادگاههای خلقی که تشکیل می دهند افراد را محکوم کنند؛ متاسفانه این عده به رقبای خود اجازه رقابت نمی دهند در حالیکه انتخابات زمانی مبتنی بر مردسالاری است که همه سلیقه ها فرصت برابری برای معرفی خود و کاندیدای خود داشته باشند و در مراحل مختلف رقابت های انتخاباتی آزادانه فعالیت می کنند نه اینکه فقط جناح های خاصی فعالیت کند و جناح مقابل در معرض تهدید باشد.
نماینده سابق مجلس تصریح کرد: اقدامات خارج از چارچوب قانون برخی و بر هم زدن نشست های مجوزدار موجب بی اعتمادی مردم می شود و در صورتی که مردم باور نکنند کاندیدای آنها می تواند در معرض انتخاب باشدجامعه به سمت دو قطبی می رود که ضد اعتماد عمومی است.
وی گفت: دولت و قوه قضاییه باید تدابیری اتخاذ کنند تا تمام سلیقه ها بتوانند در صورت داشتن مجوز آزادانه فعالیت کرده و نشست برگزار کنند.
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet