هدر موبایل
1394/10/05 14:59:00
سرویس سیاسی
نماینده سابق مجلس:

ثبت نام برای انتخابات ها باید قانون مند شود/ضرورت تدوین قانون در مورد ثبت نام رد صلاحیت شده های ادوار قبل

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور افراد مسئله دار در مرحله ثبت نام، هزینه هایی را برای نظام به دنبال دارد، گفت: در زمینه قانون ثبت نام رد صلاحیت شده های قبلی، نیاز به تغییرات احساس می شود.
ثبت نام برای انتخابات ها باید قانون مند شود/ضرورت تدوین قانون در مورد ثبت نام رد صلاحیت شده های ادوار قبل نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور افراد مسئله دار در مرحله ثبت نام، هزینه هایی را برای نظام به دنبال دارد، گفت: در زمینه قانون ثبت نام رد صلاحیت شده های قبلی، نیاز به تغییرات احساس می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/13882.jpg ثبت,نام,برای,انتخابات,ها,باید,قانون,مند,شود/ضرورت,تدوین,قانون,در,مورد,ثبت,نام,رد,صلاحیت,شده,های,ادوار,قبل Icana
سید حسین حسینی در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با بیان اینکه حضور افرادی که در گذشته رد صلاحیت شده اند در مرحله ثبت نام نشان می دهد که خلا قانونی وجود دارد، اظهار داشت: ثبت نام دوباره افرادی که در گذشته رد صلاحیت شده اند تبدیل به سوال شده است.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر این افراد طبق قانون رد شوند خلائی برای نظام به وجود می آید، بیان کرد: برای این موضوع باید فکر اساسی شود چون این موضوع برای نظام دور از انصاف است.

وی افزود: این روند درستی نیست که برای 300 کرسی مجلس شورای اسلامی حدود 12 هزار نفر ثبت نام کنند.

حسینی با بیان اینکه ثبت نام چارچوب قانونی دارد که هر کس می خواهد ثبت نام می کند، گفت: مشکل با افرادی است که قبلا رد صلاحیت شده اند ولی بازهم برای نامزد انتخابات شدن، ثبت نام می کنند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ثبت نام افراد مسئله دار برای نظام هزینه هایی را به دنبال دارد که علل مختلفی در این زمینه وجود دارد که باید رفع شوند./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet