هدر موبایل
1394/10/05 14:30:00
سرویس سیاسی
شوهانی:

دولت آمریکا کنگره را مدیریت کند/دولت آمریکا باید پاسخگوی تعهداتش باشد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ازدولت آمریکا انتظار می رود بتواند مصوبات کنگره را مدیریت کند گفت: با توجه به اینکه دولت ها تضمین کننده مفاد برجام شده اند باید طرف آمریکایی مراقب باشد افراطیون کنترل امور را به دست نگرفته و فضار را دچار تنش نکنند.
دولت آمریکا کنگره را مدیریت کند/دولت آمریکا باید پاسخگوی تعهداتش باشد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ازدولت آمریکا انتظار می رود بتواند مصوبات کنگره را مدیریت کند گفت: با توجه به اینکه دولت ها تضمین کننده مفاد برجام شده اند باید طرف آمریکایی مراقب باشد افراطیون کنترل امور را به دست نگرفته و فضار را دچار تنش نکنند. https://cdn.icana.ir/d/019/104483.jpg دولت,آمریکا,کنگره,را,مدیریت,کند/دولت,آمریکا,باید,پاسخگوی,تعهداتش,باشد Icana
احمد شوهانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: نظام سیاسی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران عناد داشته و اختلافات عمیقی بین ما و آنهاست که بخشی از آن مربوط به این است که رویکرد نظام سیاسی آمریکا در راستای منافع ما نیست.  

نماینده مردم ایلام در مجلس  شورای اسلامی اختلافات داخلی بین جریانات سیاسی در آمریکا را از دلایل مهم مصوبات ضد ایرانی کنگره آمریکا دانست و تصریح کرد: جمهوریخواهان علاقه ای ندارند دموکرات ها در انتخابات آتی آمریکا از ماجرای حل اختلافات هسته ای با ایران بهره برداری کنند.

شوهانی مصوبات کنگره را بیشترناشی از اختلاف و رقابت های داخلی آمریکا دانست تا اختلاف با ایران وگفت: البته از قبل هم این مسئله را پیش بینی می کردیم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه دولت ها تضمین کننده موافقتامه ها هستند نه مجالس اظهار داشت: وقتی دولتی موافقتامه ای را با دولت دیگری امضا می کند خودش باید تضمین کننده آن موافقتامه باشد.

نماینده مجلس نهم گفت: در کنگره این کشور هر اتفاقی که بیفتد دولت آمریکا باید پاسخگوی دولت های مقابل باشد به دلیل اینکه ما با دولت آمریکا گفتگو می کنیم و کاری به کنگره و قوانین آن نداریم.

شوهانی ادامه داد: از دولت آمریکا انتظار می رود بتواند مصوبات کنگره را مدیریت کند و با توجه به اینکه دولت ها تضمین کننده مفاد برجام شده اند باید طرف آمریکایی مراقب باشد افراطیون کنترل امور را به دست نگرفته و  فضار را دچار تنش نکنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر می رسد دولت آمریکا کنترل و مدیریت امور را از دست داده است.
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet