هدر موبایل
1394/10/06 15:41:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رستمیان:

جنایات ارتش نیجریه با چراغ سبز عربستان صورت گرفته است

نماینده مردم دامغان گفت: جنایات ارتش نیجریه با چراغ سبز عربستان صورت گرفته است.
جنایات ارتش نیجریه با چراغ سبز عربستان صورت گرفته است نماینده مردم دامغان گفت: جنایات ارتش نیجریه با چراغ سبز عربستان صورت گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/42862.jpg جنایات,ارتش,نیجریه,با,چراغ,سبز,عربستان,صورت,گرفته,است Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرحمن رستمیان عضو کمیسیون بهداشت با بیان اینکه دشمنان اسلام هرجا نوری از حقانیت اسلام و شیعیان ببینند درصدد خاموشی آن بر می‌آیند، اظهارداشت: در کشور نیجریه شیعیان براساس عقاید خود به عزاداری ماه محرم و صفر می‌پرداختند و در این راه کوچکترین بی‎حرمتی صورت نگرفته و ناامنی نیز ایجاد نمی‎شود.

نماینده مردم دامغان با تاکید براینکه استکبار جهانی اساسا با فرهنگ ظلم ستیز در تقابل است، تصریح کرد: کشتار مردم در نیجریه در راستای سرکوب کردن حرکت انقلابی و ظلم ستیز در آفریقا صورت گرفته است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ رستمیان با اشاره به ناکامی دشمنان در خاموش کردن ندای حق‌طلبی مردم، بیان داشت: اینگونه حرکات و کشتار باعث آشنایی بیشتر مردم آزادی‌طلب با حقانیت اسلام می‌شود و مزدورانی مانند عربستان که به وسیله پول جنایات خود را در سایر کشورها مانند یمن و نیجریه انجام می‌دهند، در رسیدن به اهداف خود ناکام می‌مانند و جنایات ارتش نیجریه با چراغ سبز عربستان صورت گرفته است.

انتهای پیام/
کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet