هدر موبایل
1394/10/06 09:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
افضلی‌فردخبرداد:

«پروژه پردیس‌بان» منتفی شد/ پوشش مطالبات سهامداران پردیس‌بان در قالب پروژه‌ای تازه

یک عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از منتفی شدن پروژه پردیس‌بان و پوشش مطالبات سهامدارن این پروژه در قالب پروژه‌ای دیگر خبر داد.
«پروژه پردیس‌بان» منتفی شد/ پوشش مطالبات سهامداران پردیس‌بان در قالب پروژه‌ای تازه یک عضو کمیسیون اصل 90 مجلس از منتفی شدن پروژه پردیس‌بان و پوشش مطالبات سهامدارن این پروژه در قالب پروژه‌ای دیگر خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/82062.jpg «پروژه,پردیس‌بان»,منتفی,شد/,پوشش,مطالبات,سهامداران,پردیس‌بان,در,قالب,پروژه‌ای,تازه Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ مصطفی افضلی فرد نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین، در رابطه با آخرین اخبار از بررسی پرونده پروژه پردیس‌بان در کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: موضوع پروژه پردیس‌بان از جمله موضوعاتی است که حقوق و مطالبات مردم را در پی دارد.

وی با اشاره به شکایات مطرح شده از تخلفات صورت گرفته در پروژه پردیس‌بان افزود: عمده شکایات زیان‌دیدگان از طرز کار دستگاه‌های اجرایی درباره دور مجوز به مجموعه پردیس‌بان بوده است در این شکایات آورده شده، با وجود صدور مجوز چرا فرایند قانونی فعالیت این مجموعه طی نشده است همچنین اگر مجوز برای ان مجموعه صادر نشده چرا مسئولان نظارتی پیرامون فعالیت این مجموعه نداشته اند که باید پاسخگو باشند.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس در ادامه با اشاره به جلسات بررسی شاکیان پرونده پردیس‌بان، متذکر شد پیرامون این موضوع جلسات متعددی درباره رسیدگی به مشکلات زیان دیدگان این پروژه  در کمیسیون اصل 90 برگزار شد و نهایتا مقرر شد، پروژه پردیس‌بان، که در قالب 66 طبقه پیش‌بینی شده بود به طور کلی منتفی شود و در قالب پروژه‌ای دیگر مجددا تعریف شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ افضلی فرد در پایان خاطرنشان کرد: نتایج آخرین جلسه درباره تخلفات مجموعه پردیس‌بان به این نقطه ختم شد که پروژه جدید تعریف شود و این پروژه همه سهامداران پروژه پردیس‌بان را پوشش دهد تا این سهامداران به حقوق و مطالبات خود دست یابند.

انتهای پیام/
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet