خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/10/06 10:18:00
سرویس سیاسی
باقر حسینی:

ظریف به کمیسیون امنیت ملی نمی آید/ عراقچی آخرین اخبار برجام را ارائه می کند

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: ظریف امروز به کمیسیون نمی آید به جای او عراقچی توضیحاتی در خصوص آخرین اقدامات در اجرای برجام ارائه خواهد کرد.
ظریف به کمیسیون امنیت ملی نمی آید/ عراقچی آخرین اخبار برجام را ارائه می کند عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: ظریف امروز به کمیسیون نمی آید به جای او عراقچی توضیحاتی در خصوص آخرین اقدامات در اجرای برجام ارائه خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/117774.jpg ظریف,به,کمیسیون,امنیت,ملی,نمی,آید/,عراقچی,آخرین,اخبار,برجام,را,ارائه,می,کند Icana
سید باقر حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستور کار امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: امروز آخرین اخبار مربوط به برجام با حضور مسئولان وزارت امور خارجه کشور بررسی خواهد شد.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس نهم شورای اسلامی ادامه داد: برای این منظور قرار بود که دکتر ظریف به همراه تیم مذاکره کننده به مجلس بیاید اما از آنجایی که وزیر امور خارجه کشور درگیر کارها دیگر است، شخص ظریف در جلسه حاضر نمی شود.

به گفته این نماینده سید عباس عراقچی رئیس ستاد رسیدگی به اجرای برجام در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حاضر می شود.
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس تاکید کرد: اینکه وزیر نتواند در جلسه حاضر شود امری است طبیعی چرا که معمولا وزیر امور خارجه کشور یا در سفر است یا مهمان خارجی دارد./

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet