خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/10/06 12:09:00
سرویس صحن
در صحن علنی مجلس صورت گرفت؛

ثروتی از پاسخ‌های ربیعی قانع شد

نماینده مردم بجنورد از پاسخ‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قانع شد  
ثروتی از پاسخ‌های ربیعی قانع شد نماینده مردم بجنورد از پاسخ‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قانع شد   https://cdn.icana.ir/d/019/201512102416133615.jpg ثروتی,از,پاسخ‌های,ربیعی,قانع,شد Icana
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، موسی الرضا ثروتی در نشست علنی امروز (یکشنبه 6 دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی، از پاسخ های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص سوال‌های خود قانع شد.
در ابتدای بررسی این موضوع عباس قائدرحمت سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس در توضیح سوال ثروتی نماینده بجنورد از وزیر کار گفت:‌ شرح سوال‌های این نماینده در خصوص علت عدم اجرای طرح‌های مصوب دولت در سفر مقام معظم رهبری و عدم اجرای قانون استخدام مربیان فنی و حرفه‌ای کشور و نیز عدم اصلاح اعضای هیات مدیره پتروشیمی بجنورد و پایین بودن عملکرد اشتغال است.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ آقای ثروتی در توضیح سوال خود اشاره کردند که طرح های مصوب سفرهای دولت و رهبری به استان از جمله طرح توسعه پتروشیمی بجنورد و تعهد شستا به طور کامل اجرا نگردیده و در پیگیری علت‌ها مکاتبات اینجانب که همراه با دستور وزیر بوده است نیز منتج به نتیجه مطلوبی نشده است.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: همچنین عملکرد وزارتخانه پیرامون بحث اشتغال زایی و پرداخت تسهیلات به نیازمندان واقعی و نیز اختصاص سبد کالا به اقشار مشمول با انتظارات ما از وزارت مذکور به عنوان متولی اصلی همخوانی نداشته و به مکاتبات نیز پاسخی داده نشده است. البته در نشست کمیسیون اجتماعی وزیر تعاون به سوالات ثروتی پاسخ داد اما این نماینده از سوال‌های وی قانع نشد و بررسی سوالات به صحن علنی مجلس ارجاع گردید.

پایان پیام
 
کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet