خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/10/06 12:53:21
سرویس صحن
رجبی در تذکر شفاهی:

دولت در موضوع اشتغال آدرس غلط ندهد

نماینده مردم مینودشت و کلاله در مجلس خواهان توجه جدی تر دولت به موضوع اشتغال‌زایی در مناطق مختلف کشور به ویژه مناطق توسعه نیافته و محروم شد.
دولت در موضوع اشتغال آدرس غلط ندهد نماینده مردم مینودشت و کلاله در مجلس خواهان توجه جدی تر دولت به موضوع اشتغال‌زایی در مناطق مختلف کشور به ویژه مناطق توسعه نیافته و محروم شد. https://cdn.icana.ir/d/019/84404.jpg دولت,در,موضوع,اشتغال,آدرس,غلط,ندهد Icana
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عبدالکریم رجبی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 6 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی ضمن تبریک هفته وحدت و تأکید بر لزوم اتحاد مسلمین جهان گفت: از رئیس جمهور درخواست دارم برای رفع بیکاری جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاه ها فکری صورت گیرد. مناطق محروم نیازمند توجه جدی تر دولت در جهت اشتغال زایی هستند. متأسفانه آمار بیکاری در کشور بالا است.

نماینده مردم مینودشت و کلاله در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه انتخابیه بنده آمار بیکاری بسیار بالا است و جوانان فارغ التحصیل جهت اشتغال به شهرهای بزرگ مراجعه می کنند آنها برای به دست آوردن شغل ناچار شده اند خانواده های خود را رها کنند؛ این عزیزان در شهرهای بزرگ مورد سوء استفاده قرار می گیرند و حقوق ناچیزی دریافت می کنند این موضوع نیازمند اقدام عاجل دولت می باشد.

وی در ادامه گفت: دولت نباید آدرس غلط بدهد دولت متولی اشتغال زایی است. امیدواریم که آقای رئیس جمهور توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشد.

رجبی گفت: تذکر دوم بنده به وزیر جهاد کشاورزی است؛ محصولات کشاورزی مردم روی دست آنها مانده است ولی متأسفانه در خرید تضمینی اقدام مناسبی انجام نداده است. از وزیر محترم تقاضا می کنم که هر چه سریعتر اقدامات لازم جهت خرید تضمینی محصولات کشاورزان صورت گیرد. زندگی کشاورزان متأسفانه دچار اختلال شده است که نیازمند توجه جدی تر دولت می باشد.

نماینده مردم مینودشت و کلاله در مجلس گفت: به وزیر نیرو متذکر می شوم که در خصوص آبرسانی به این حوزه انتخابیه اقدامات عمرانی عملی صورت گیرد. علی رغم وعده معاون وزیر در بازدیدی که از منطقه داشته ام متأسفانه اقدامی صورت نگرفته است.

وی به وزیر آموزش و پرورش متذکر شد: فرهنگیان حق زندگی شرافتمندانه ای دارند اما حق و حقوق آنها در مناطق کمتر توسعه یافته با شرایط بد آب و هوایی لحاظ نشده است./ 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet