هدر موبایل
1394/10/06 13:08:00
سرویس اقتصادی
زارع خبرداد:

بررسی وضعیت مالباختگان پروژه پدیده شاندیز در کمیسیون اقتصادی مجلس

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، از بررسی وضعیت مالباختگان پروژه پدیده شاندیز در کمیسیون متبوعش خبرداد.
بررسی وضعیت مالباختگان پروژه پدیده شاندیز در کمیسیون اقتصادی مجلس سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، از بررسی وضعیت مالباختگان پروژه پدیده شاندیز در کمیسیون متبوعش خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/103089.jpg بررسی,وضعیت,مالباختگان,پروژه,پدیده,شاندیز,در,کمیسیون,اقتصادی,مجلس Icana
رحیم زارع در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تجمع گسترده مالباختگان پروژه پدیده شاندیز، گفت: رسیدگی به وضعیت این پروژه در کمیسیون اقتصادی مجلس پیگیری می شود.
نماینده مردم آباده و بوانات در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بررسی وضعیت مالباختگان پروژه پدیده شاندیز تا حصول نتیجه در مجلس پیگیری خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛در روزهای گذشته اولین قسط از مطالبات طلبکاران موسسه میزان با مشارکت بانک صادرات پرداخت شده است. شاید همین پرداخت بدهی باعث شده تا طلبکاران سایر شرکتهایی که به مشکل برخورد کرده اند از جمله پدیده شاندیز، تهییج شوند به صورت شبانه روزی در کلانشهرهای ایران تجمع کنند. تجمعاتی که این روزها رنگ و بوی خانوادگی گرفته و طلبکاران شاندیز با همسر و کودک در آن حضور پیدا می کنند. 
امروز، مالباختگان پدیده شاندیز در مقابل وزارت کشور در خیابان فاطمی تهران تجمع کردند و با در دست داشتن پلاکاردهایی از مسئولان خواستند تا تکلیف طلب آنها را مشخص کنند. 
تجمع و خیابان بستن مالباختگان پدیده شاندیز و میزان امروز در مشهد، باعث بی نظمی در عبور و مرور و بستن خیابان بهار در مقابل استانداری خراسان رضوی شد.

این تجمع که دیروز با استفاده از شبکه های اجتماعی هماهنگ شده بود از ساعت ۱۰ صبح امروز در مقابل استانداری مشهد شکل گرفت و مالباختگان پدیده شاندیز و موسسه مالی و اعتباری میزان، با سر دادن شعار، نوشتن پلاکارد و بستن راه اتومبیل رو، سعی کردند صدای خود را به گوش مسئولان استانداری برسانند./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر
  • بررسی وضعیت مالباختگان پروژه پدیده شاندیز در کمیسیون اقتصادی مجلس


آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet