هدر موبایل
1394/10/06 13:06:00
سرویس صحن
رسایی:

برخی خود را موظف می دانند که از هر کاراشتباهی دفاع کنند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: برخی خود را موظف می دانند که از هرکار غلطی دفاع کنند.
برخی خود را موظف می دانند که از هر کاراشتباهی دفاع کنند نماینده مردم تهران در مجلس گفت: برخی خود را موظف می دانند که از هرکار غلطی دفاع کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/59588.jpg برخی,خود,را,موظف,می,دانند,که,از,هر,کاراشتباهی,دفاع,کنند Icana
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حمید رسایی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 6 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر ماده 79 آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: نمایندگان می‌توانند وقتی به آن ها نسبت سویی داده شود، از خود دفاع کنند، رئیس جلسه از جایگاه بنده دفاع کردند اما من خود می خواهم از جایگاهم دفاع کنم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: این اخلاق بد و تهوع آور این است که در مجلس برخی خودشان را موظف بدانند که از هر کار غلطی دفاع کنند. در حالی که خود طرف آن تذکری که ما می‌دهیم می‌دهد .

وی گفت: من اصلا اکراه دارم از تعبیر وکیل‌الدوله استفاده کنم. چون این دولت رای مردم را دارد  و نمایندگان هم رای مردم را دارند، همین‌ها بارها چنین تعابیری استفاده کرده‌اند. آقای ابوترابی فرد شما اسناد پزشکی من را دیده‌اید که من ماسکی که زدم اعتراض بود و نماد کاری که مردم بیرون می‌کنند، مردم ناراحت هستند.

رسایی گفت: مردم که در تاکسی می‌نشینند، یا حتی خانه هایشان مردم فضای تمیز داخل مجلس را ندارند. این یک نوع اعتراض است که به فکر باشید. بنده که امضای همکارانم را جعل نکردم بروم نطق کنم.

در همین زمان ابوترابی فرد به عنوان رئیس جلسه گفت: آقای رسایی اسم از کسی نبرده است و زمان جلسه نیز به پایان رسیده است. و پایان جلسه علنی را اعلام کردند.پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet