هدر موبایل
1394/10/07 09:44:00
سرویس سیاسی
باهنر در گفت و گو با خانه ملت:

قصد کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری را ندارم

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی موضوع کاندیدا شدن برای انتخابات ریاست جمهوری را تکذیب کرد.
قصد کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری را ندارم نایب رئیس مجلس شورای اسلامی موضوع کاندیدا شدن برای انتخابات ریاست جمهوری را تکذیب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/54857.jpg قصد,کاندیداتوری,برای,انتخابات,ریاست,جمهوری,را,ندارم Icana
محمدرضا باهنر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به عدم اعلام کاندیداتوری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: خیالم از شرایط اصولگرایان در انتخابات مجلس راحت است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در خصوص شایعه حضورش در انتخابات ریاست جمهوری آینده تاکید کرد: به هیچ وجه چنین نیست. دیروز هم در سخنرانی توضیح دادم که چرا در انتخابات مجلس آینده نامزد نشدم.

وی ادامه داد: 28 سال در مجلس بودم و تصور می کنم این میزان حضور کافی است و به امید خدا شرایط اصولگرایان برای  حضور در انتخابات مناسب است و اکثریت کرسی های مجلس دهم را از آن خود خواهند کرد.

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد رضا باهنر که در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام کاندیداتوری نکرده است در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین اظهار کرد: این بار من خیالم راحت است که اصولگرایان برنده انتخابات هستند و به همین دلیل ضرورتی ندارد من حضور داشته باشم اما اگر احساس می‌کردم اصولگرایان در خطر هستند حتما به صحنه می‌آمدم./

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet