هدر موبایل
1394/10/06 16:39:00
سرویس سیاسی

پیام رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در پی شهادت سمیر قنطار;رژیم صهیونیستی بارزترین مظهر تروریسم سازمان یافته است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پیامی خطاب به همتایان اروپایی و آسیایی خود شهادت سمیر قنطار را تسلیت گفت.
پیام رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در پی شهادت سمیر قنطار;رژیم صهیونیستی بارزترین مظهر تروریسم سازمان یافته است رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پیامی خطاب به همتایان اروپایی و آسیایی خود شهادت سمیر قنطار را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/68329.jpg پیام,رئیس,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس,در,پی,شهادت,سمیر,قنطار;رژیم,صهیونیستی,,بارزترین,مظهر,تروریسم,سازمان,یافته,است Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی طی پیامی جداگانه به همتایان خود در مجالس کشورهای اروپایی و آسیایی حمله تروریستی هوایی رژیم صهیونیستی به دمشق و شهادت سمیر قنطار مبارز لبنانی را محکوم نمود و آن را نقض آشکار حاکمیت ملی و تمامیت ارضی کشور سوریه دانست.

متن پیام رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به شرح ذیل می باشد:

عالیجناب؛

همانگونه که مطلعید رژیم اشغالگر فلسطین در اقدام تروریستی دیگری بر خلاف تمامی موازین و مقررات بین المللی با نقض حاکمیت ملی کشور سوریه طی حمله هوایی به شهر "جرمانا" در حومه دمشق سمیر قنطار را که حدود سی سال در زندان های این رژیم بسر برده بود به شهادت رساند. این اقدام تروریستی که نقض کاملاً آشکار حاکمیت ملی و تمامیت ارضی کشور سوریه محسوب می شود در شرایطی صورت گرفت که روند آشتی ملی در سوریه و پیشبرد راه حل سیاسی برای حل بحران دیرپایی در این کشور با حمایت جمامعه بین المللی در حال پیشرفت است. این اقدام در مقطع حساس کنونی نشان از نگرانی این رژیم متجاوز از موفقیت جامعه بین المللی برای حل سیاسی بحران سوریه دارد.

از سویی این اقدام ماهیت غیر انسانی رژیم غاصب صهیونیستی را به عنوان مصداق بارز رژیم تروریستی که تا کنون همواره برای پیشبرد اهداف و سیاست های خود جهت ادامه اشغال و غصب سرزمین فلسطین به ترور و ارعاب، وحشت آفرینی و کشتار سازمان یافته متوسل شده، نشان می دهد. بی تردید این رژیم یکی از بارزترین مظاهر تروریسم سازمان یافته است که انبوهی از موارد نقض حقوق بشر، کشتار و ترور را در کارنامه سیاه خود دارد.

 عالیجناب؛
پارلمان اسلامی ایران ضمن محکوم نمودن شدید این اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی انتظار دارد جنابعالی حداکثر مساعی خود را جهت جلوگیری از تکرار این قبیل اقدامات تروریستی غیر انسانی به کار بندید.

علاءالدین بروجردی
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی
مجلس شورای اسلامی
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet