خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/10/06 16:11:00
سرویس بین الملل
شوهانی:

معادلات میدانی سبب تغییر موضع آمریکا نسبت به کاندیداتوری اسد شده است/ دولت اسد برگزار کننده انتخابات

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معادلات میدانی سبب تغییر موضع آمریکا نسبت به کاندیداتوری اسد شده است، گفت: اگر بشار اسد برکنار شود، در نتیجه انتخاباتی نیز برگزار نمی شود.
معادلات میدانی سبب تغییر موضع آمریکا نسبت به کاندیداتوری اسد شده است/ دولت اسد برگزار کننده انتخابات عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معادلات میدانی سبب تغییر موضع آمریکا نسبت به کاندیداتوری اسد شده است، گفت: اگر بشار اسد برکنار شود، در نتیجه انتخاباتی نیز برگزار نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/48588.jpg معادلات,میدانی,سبب,تغییر,موضع,آمریکا,نسبت,به,کاندیداتوری,اسد,شده,است/,دولت,اسد,برگزار,کننده,انتخابات Icana
احمد شوهانی در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص توافق آمریکا و روسیه بر سرکاندیداتوری اسد در انتخابات آتی سوریه، اظهار داشت: در صورتی که انتشار این خبر صحت داشته باشد می توان علت این تغییر موضع آمریکا را معادلات میدانی در سوریه دانست که فضا به نفع اسد برگشته است.

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا دریافته است که نمی تواند با زور به اهداف خود برسد، بیان کرد: آمریکا با این تصمیم نشان داد که از تغییر اجباری اسد نا امید شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا متوجه شده است که اگر 5 سال دیگر نیز جنگ را ادامه دهد وضعیت همینگونه خواهد ماند، متذکر شد: اسد در شرایط جنگی قرار گرفته ولی خطر حضور تروریست ها در کشورهای مخالف اسد همچنان وجود دارد.

شوهانی با بیان اینکه دولت حاکم در سوریه دولت بشار اسد است و خواه یا ناخواه آمریکا باید ایت حکومت را به رسمیت بشناسد، گفت: اگر بشار اسد برکنار شود، در نتیجه انتخاباتی نیز برگزار نمی شود.

وی افزود: بشار اسد باید بتواند به عنوان یک کاندید در انتخابات آینده ریاست جمهوری سوریه شرکت داشته باشد ولی فضای نظارتی بین المللی نیز در این انتخابات وجود داشته باشد.

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دیگران نیز می توانند در کنار اسد کاندید شوند، خاطرنشان کرد: البته این دیگران نباید از کسانی باشند که 3 است مردم سوریه را بمباران می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه علت تغییر موضع آمریکا در قبال اسد حضور نظامی روسیه و ائتلاف ایران است، اظهار داشت: قطعا این عوامل بسیار تاثیرگذار بوده اند درغیر اینصورت تاکنون اسد باقی نمانده بود./

پایان پیام

 
کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet