هدر موبایل
1394/10/07 08:44:00
سرویس اقتصادی
قاضی‌پور در واکنش به افزایش 6 درصدی قیمت لبنیات:

پرداخت یارانه به تولید از افزایش قیمت‌ها جلوگیری می‌کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس،با تاکید بر ضرورت پرداخت یارانه به تولید،گفت: افزایش ۶ درصدی قیمت لبنیات به ضرر مردم و سلامت آن‌ها است.
پرداخت یارانه به تولید از افزایش قیمت‌ها جلوگیری می‌کند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس،با تاکید بر ضرورت پرداخت یارانه به تولید،گفت: افزایش 6 درصدی قیمت لبنیات به ضرر مردم و سلامت آن‌ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/110844.jpg پرداخت,یارانه,به,تولید,از,افزایش,قیمت‌ها,جلوگیری,می‌کند Icana
نادرقاضی‌پور درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با انتقاد از افزایش قیمت مایحتاج اساسی مردم،گفت: افزایش 6 درصدی قیمت لبنیات به ضرر مردم و سلامت آن‌ها است.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه دولت باید با در نظر گرفتن شرایط عمومی جامعه نسبت به اعمال افزایش قیمت‌ها اقدام کند،افزود: افزایش قیمت مواد لبنی با توجه به کاهش قدرت خرید مردم به صلاح نیست.
این نماینده مردم درمجلس نهم، با بیان اینکه دولت باید با مدنظر قراردادن سیاست‌های حمایتی از افزایش قیمت‌ها در حوزه کالاها و محصولات اساسی مردم جلوگیری کند،تصریح کرد: پرداخت یارانه به تولید بهترین راهکار برای ایجاد ثبات قیمتی در حوزه محصولات و کالاهای مورد نیاز مردم است.
قاضی‌پور با تاکید براینکه بازار محصولات لبنی و پروتئینی نباید در انحصار افزایش بی‌رویه قیمت‌ها قرار بگیرد،تاکید کرد: دولت نباید زمینه کاهش مصرف محصولات اساسی از سوی مردم را فراهم کند؛زیرا در این صورت باید هزینه‌های بیشتری در غالب سلامت بپردازد.

هر نوع افزایش قیمتی به ضرر مصرف‌کننده است
این نماینده مردم در مجلس نهم،با تاکید بر اینکه افزایش قیمت‌ها به عنوان آخرین راه پیش روی دولت باید باشد،تصریح کرد: در حال حاضر دولت باید با مدیریت بازار از هر نوع افزایش قیمتی که به ضرر مصرف‌کننده باشد جلوگیری کند.
عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،ادامه داد: واقعیت امر این است که تقاضا برای خرید محصولات لبنی در بازار پایین بوده و اگر قیمت‌ها بالا برود سرانه مصرف شیر ما کمتر خواهد شد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet