هدر موبایل
1394/10/15 10:35:00
سرویس اقتصادی
میرمحمدی:

پیش نویس احکام همسان سازی حقوق بازنشستگان صادر شود/ ضرورت افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و نیروهای مسلح در بودجه سال آتی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیش نویس احکام همسان سازی حقوق بازنشستگان باید صادر شود،گفت: در تدوین برنامه ششم توسعه و بودجه سال آینده باید بار مالی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و نیروهای مسلح لحاظ شود.
پیش نویس احکام همسان سازی حقوق بازنشستگان صادر شود/ ضرورت افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و نیروهای مسلح در بودجه سال آتی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیش نویس احکام همسان سازی حقوق بازنشستگان باید صادر شود،گفت: در تدوین برنامه ششم توسعه و بودجه سال آینده باید بار مالی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و نیروهای مسلح لحاظ شود. https://cdn.icana.ir/d/019/52976.jpg ,پیش,نویس,احکام,همسان,سازی,حقوق,بازنشستگان,صادر,شود/,ضرورت,افزایش,حقوق,بازنشستگان,کشوری,و,نیروهای,مسلح,در,بودجه,سال,آتی Icana
سیدمحمدحسین میرمحمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و کارمندان در سال آینده گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان یک امر ضروری است و در ابتدای هرسال باید پیش بینی لازم درخصوص رشد نرخ تورم انجام، تا حقوق ها افزایش منطقی داشته باشد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تفاوت قابل توجهی بین حقوق بازنشستگان حدود 5 سال قبل، با شاغلینی که امسال در حال بازنشستگی هستند، وجود دارد که باید دراین خصوص تدبیر اتخاذ شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: همسان سازی حقوق بازنشستگان یک ضرورت است به دلیل اینکه وضعیت معیشتی بسیاری از خانوارهای این قشر با توجه به رشد تورم در سال های گذشته با مشکل روبرو شده است.

میرمحمدی افزود: بسیاری از نمایندگان مجلس با مسئولان سازمان بازنشستگی کشوری و تامین اجتماعی این موضوع را مطرح کرده اند که پیش نویس احکام همسان سازی حقوق بازنشستگان صادر شود تا بار مالی آن ارزیابی و در طول سنوات آینده این بدهی دولت به بازنشستگان پرداخت شود.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در تدوین برنامه ششم توسعه و بودجه سال آینده باید بار مالی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و نیروهای مسلح لحاظ شود.       
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet